lucull lucull komentáře u knih

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Mám ráda knížky, u kterých to člověka nutí přemýšlet a dumat nad tím, kdo je vrah. Podezírala jsem snad všechny kromě vraha samotného. O to větší překvapení to pro mě bylo. Těším se na druhý díl.

07.12.2013 5 z 5

Umění lehké konverzace Umění lehké konverzace Debra Fine

Zajímavá a čtivá kniha. Autorka v ní na začátku popisuje, jak se z vystrašené a nejisté ženy ve středních letech stala sebevědomá žena, která později začala tuhle tematiku vyučovat. Kniha nabízí škálu konverzačních témat, obratů, jak konverzaci udržovat živou. Stojí za přečtení.

31.01.2013 4 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Tento seriál pro ženy se mi moc líbí. Proto když jsem narazila na knihu, koupila jsem si ji, ale byla jsem dost zklamaná, vydržela jsem číst jen pár stránek. Proto hodnotím takhle..

31.01.2013 odpad!

Řeč těla Řeč těla Allan Pease

K této knize jsem se dostala na střední škole a díky ní jsem se o tuhle tematiku začala mnohem více zajímat.

31.01.2013 5 z 5

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Takový pocit bezmoci bych zažít nechtěla! Jinak kniha skvělá.

08.08.2012 5 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Byla jsem poměrně zvědavá, co je to za trhák. Knížku jsem dočetla, ale čekala jsem od takové mediální bubliny víc. Chvilkama jsem se nudila a nějaký ten odstavec jsem přejela jen mrknutím oka, pak to vystřídala pasáž, kterou jsem hltala. Takový průměr.

24.07.2012 3 z 5