LucKub LucKub komentáře u knih

Včelí medvídci od jara do zimy Včelí medvídci od jara do zimy Jiří Kahoun

Naprosto uzasna knizka s krasnyma povidkama, pisnickama. Velmi ctiva a vtipna

Vegan v kondici Vegan v kondici Brazier Brendan

Kniha se velmi dobre cte, je plna zajimavych informaci a tipu. Recepty jsou zajimave, ale obcas dost narocne na suroviny. Kazdopadne pro lidi, co se zajimaji o zdrave stravovani a sport, je velmi uzitecna.

12.09.2015 4 z 5

Radost ze zdravých dětí Radost ze zdravých dětí Vladimíra Strnadelová

Super knizka plna zajimavych informaci a uzasnych receptu. Urcite recepty z ni vyzkousim a brzy prectu znovu (pro osvezeni pameti). Doporucuji nejen ten, co se zajimaji o zdravou stravu, ale vsem, kdo maji deti a chteji pro ne jen to nejlepsi

12.09.2015 5 z 5

WHOLEFOOD – Energie pro zdravý životní styl WHOLEFOOD – Energie pro zdravý životní styl Elise Museles

Na tuhle kucharku jsem cetla par recenzi a byla jsem hodne zvedava, jestli je opravdu tak dobra, jak ji vsude chvali. Ac neni ciste veganska, velice me prekvapila a nadchla. Uz jsem z ni vyzkousela nekolik receptu a ani jeden nezklamal. Takove Merunkove tycinky se slunecnicovymi seminky, prazena cizrna, kosicky z ovesnych vlocek (vyzkousela jsem vsechny 4 varianty a ani jedna nema chybu. Navic jsem si uz udelala svuj vlastni upgrade), nebo tipy na smoothie s vyuzitim kaderavku atd. Jsem si jista, ze tuhle kuchaku jen tak na polici nedam a brzy bude samy flek, otisk, stranky budou slepene zbytkem testa atd....ale od toho preci kucharky jsou :D

25.08.2016 5 z 5

Mužský šovinismus pro pokročilé Mužský šovinismus pro pokročilé Josef Hausmann

Zaklady muzskeho sovinismu se mi libili velmi, tahle kniha uz mene. Nenadchla ani neurazila, proste prumer, ktery stacilo precist jednou a vicekrat se k ni vracet nemusim (na rozdil od Zakladu muzskeho sovinismu)

13.09.2015 4 z 5

Hned to bude, Andílku Hned to bude, Andílku Igor Bukovský

Zajimava knizka pro maminky, ktere si nejsou uplne jiste, zda delaji vse spravne (co se vegetarianske vyzivy tyce). Velmi prijemne cteni, ktere musim jen doporucit.

13.09.2015 5 z 5

Nejkrásnější pohádky Nejkrásnější pohádky Slávka Kopecká

S hodnocenim tehle knihy mam docela problem. Byla jsem za ni moc rada, ze budu mit co cist dceri pred spanim, ale treba Princezna se zlatou hvezdou na cele mi prisla hodne pritazena za vlasy a ani jsem ji nedocetla. Pardon, ale cist detem o tom, jak se otec zamiluje do vlastni dcery a chce ji pojmout za chot a ona pred nim musi utect....neni nad zfilmovanou verzi. Jednoduse receno jsem byla hodne zklamana a urcite po tehle knize uz hodne dlouho (jestli vubec nekdy) nesahnu.

12.09.2015 1 z 5

Jak se mají včelí medvídci? Jak se mají včelí medvídci? Jiří Kahoun

Super knizka pro deti plna obrazku, povidek a pisnicek. Uzasna nejen na cteni pred spanim.