Jak se mají včelí medvídci?

Jak se mají včelí medvídci? https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27060/jak-se-maji-vceli-medvidci-27060.jpg 5 23 8

Po dlouhé zimě se sluníčko konečně rozkoukalo a svítilo, jak se sluší a patří. Hřálo a tahalo ze země kytičku za kytičkou. Žlutou, modrou, červenou, růžovou, fialovou a taky strakatou. Celá mez rozkvetla a čmeláčí maminka od rána uklízela. V chaloupce to vonělo jako o posvícení... A co dělají Čmelda a Brumda, jakpak se mají? To vám prozradí nová knížka o starých známých včelích medvídcích, která volně navazuje na dvě předchozí. Veselé krátké příběhy jsou však nejen o nich, ale i o jejich kamarádech z říše hmyzu.... celý text

musivila
16.07.2021 5 z 5

Další povedená kniha o včelích medvídcích s pěknými ilustracemi. Opět krátké cca 2 stránkové příběhy, upoutají každého malého čtenáře a nejen je. Kniha obsahuje celkem 26 příhod. Písnička s notami je zde tentokrát jen jedna a to: "Tam, kde v noci jasně svítí světlušky", další kratší se objevují přímo v textu daného příběhu.

jindrich7442
18.12.2019 4 z 5

Třetí ze série "večerníčkového čtení" před spaním. Mám radost, že i mladého pohádka zaujala, každý den i zpíváme písničky, bez kterých se těžko spí :)

GaleW
30.08.2018 5 z 5

Se starší dcerou (5 let) jsme se u ní moc nasmály, rozhodně lepší než první díl

DancerJaneBooks
01.03.2018 5 z 5

Četla jsem tuhle knížku v druhé třídě. Moc mě bavil ten film a mám ještě i ty plyšáčky :) Vždycky mě moc bavilo zpívat ty jejich roztomilé písničky. Dokonce jsem jednu zpívala i na zápisu do školy :D

Alfička03
11.01.2017 5 z 5

Když jsem byla malá tuhle knížku jsem si četla pořád do kola hrozně se mi oíbila. Pak jsem ale šla na základku a už mě to moc nebavilo. Ale teď se mi vrátily vzpomínky jak jsem tu hle knížku zbožňovala a tak jí dávám 5 hvězdiček. Doporučuji pro malé, šikovné děti.

LucKub
12.09.2015 5 z 5

Super knizka pro deti plna obrazku, povidek a pisnicek. Uzasna nejen na cteni pred spanim.

Jusťa
02.01.2015

Moje oblíbená kniha v dětství.

iva23
26.02.2014 4 z 5

Včelí medvídci jsou parádní, díky nim už nečtu já mojí dceři, ale dcera mně.