Příhody včelích medvídků

Veselé příhody oblíbených večerníčkových postaviček, včelích medvídků. Krátké příběhy o včelích medvídcích Brumdovi a Čmeldovi, ale také o Pučmeloudovi a ostatních postavičkách jsou známé již z oblíbených televizních večerníčků. V knížce je navíc zařazeno s plným textem a notami pět známých písniček ze seriálu: na políčku v jetelíčku, o světluškách, o chvátajícím Kvapníkovi, jak slunce vysouší loužičky a o polapení zlodějíčka Pučmelouda....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/3525/prihody-vcelich-medvidku-3525.jpg 4.675

Včelí medvídci

Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Příhody včelích medvídků

Venda32
25.01.2020

Krásné, pro děti jednodušše pochopitelné a krátké pohádky, ideální před spaním. Navíc doplněno o texty písniček. Takže si po skoro každém příběhu musíme i zazpívat :-)

jindrich7442
25.11.2019

Jedna z našich nejkrásnějších pohádek. Před a po každém čtení před spaním podstupuji kolečko zpívání všech písniček. Ještě že knihy o včelích medvídcích máme v zásobě.

dadako
12.07.2019

Syn včelí medvídky prostě miluje. Čteme každý večer před spaním.

Hani77
20.01.2019

Včelí medvídky jsem měla ráda už jako dítě. Líbí se mi knížka i Večerníčky.

karolina7748
11.12.2017

Krásná knížka pro děti, stejně jako večerníčky ráda jsem je četla dětem ☺

ddkk
08.12.2017

Moc hezká knížka pro malé děti, nejlíp ve spojení s bezvadnými Svěrákovými písničkami ... doporučuji.

medvídě
25.08.2017

Krásná vzpomínka na dětství a sledování Večerníčku spolu s písničkami, které tam zazněly. Hned se mi vybavily melodie i samotná slova :)

Alfička03
11.01.2017

Tuhle knížku mám taky moc ráda. Prostě je to návrat do doby kdy jsem byla malá a začínala jsem se učit číst. Doporučuji pro předškoláky.