Moucha roku

Moucha roku https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76142/moucha-roku-76142.jpg 3 12 3

Nejlepší kamarádku páťáka Rendy Makovce je však vskutku neobvyklá a podivuhodná. Od Rendy se nehne na krok - vstává s ním, spolu jedí, chodí do školy a provádějí různé rošťárny. Táta Makovec není ze synovi kamarádky příliš nadšený, dokonce ji usiluje o život, ale naopak když mu ona jednou život zachrání, vezme ji na milost. Opravdové potíže s ní nastanou, jakmile zjistí, že Rendova přízeň si stále více získává krásná zlatovláska Maruška...... celý text

DominaCZ
14.03.2019

Časy knih ze Čtenářského kroužku, kde nám nabízeli tituly z letáčku pro objednání ve škole. Milovala jsem číst anotace a přemýšlet, jaká ta knížka asi je. Jednu jsem měla povolenu koupit, tak jsem si vybrala tuhle-má první objednaná knížka!

Jediný co se mi nelíbí jsou hnusný odfláklý kresby....a taky to, že se v textu míchá politika a tržní ekonomika.

tisha8409
02.08.2015 1 z 5

To nejjednoduší, co jsem si vybrala z takové té nabídky knih, co nám dávali ve škole.
Hm taková.. lehce fantasmagorická.
Podivínskej Renda ani Maruška mne nebraly.

Nikoleta'
23.08.2011 5 z 5

Opravdu zábavnná kniha pro děti, ve 4 třídě jsme ji měli jako povinnou četbu zažrala jsem se do ní natolik že sem ji přečetla 2x