WHOLEFOOD – Energie pro zdravý životní styl

WHOLEFOOD – Energie pro zdravý životní styl https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284862/bmid_wholefood-energie-pro-zdravy-zivotn-h5e-284862.jpg 4 10 2

200 receptů na lahodné, zdravé, stoprocentně přírodní pochoutky - pohonné hmoty pro váš aktivní životní styl 100% přírodní suroviny * smoothies * zdravé snídaně * dipy a polevy * energetické tyčinky a kuličky * domácí jogurty * neškodné sladkosti * recepty nejen pro vegetariány a vegany Objevte chutné a výživné recepty na rostlinné bázi, které dodají všechny živiny a dostatek energie i na ty nejnáročnější dny. Naučíte se dobře jíst a cítit se přitom úžasně. Přesvědčíte se, jak snadné je zařadit do jídelníčku přírodní suroviny a nastavit tak své tělo i mysl na optimální výkon. Je to snadné a rychlé. A neuvěřitelně dobré! Sestaveno podle nejnovějších poznatků odborníků na výživu. Recepty pro vegany i bezlepkovou dietu. Žádný cukr. Žádné umělé přísady. Potřebujete něco na rychlou dodávku energie? Na výdrž? Na relax? Stačí si vybrat. Přehledné informace doplněné grafickými značkami vám pomohou rychle zjistit nutriční hodnoty, účinky daného pokrmu či nápoje, ale i další užitečné informace.... celý text

LucKub
25.08.2016 5 z 5

Na tuhle kucharku jsem cetla par recenzi a byla jsem hodne zvedava, jestli je opravdu tak dobra, jak ji vsude chvali. Ac neni ciste veganska, velice me prekvapila a nadchla. Uz jsem z ni vyzkousela nekolik receptu a ani jeden nezklamal. Takove Merunkove tycinky se slunecnicovymi seminky, prazena cizrna, kosicky z ovesnych vlocek (vyzkousela jsem vsechny 4 varianty a ani jedna nema chybu. Navic jsem si uz udelala svuj vlastni upgrade), nebo tipy na smoothie s vyuzitim kaderavku atd. Jsem si jista, ze tuhle kuchaku jen tak na polici nedam a brzy bude samy flek, otisk, stranky budou slepene zbytkem testa atd....ale od toho preci kucharky jsou :D

veronika9143
16.06.2016 4 z 5

Krásná kuchařka, plná dobrých pokrmů, vhodná pro děti, vegany i vegetariány, Nádherné ilustrace. lehké a rychlé recepty. Mohu jenom doporučit.

kuchařky vegetariánství veganství

Autorovy knížky