LucK. LucK. komentáře u knih

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Knížka na spravení nálady. Milá, vtipná, krásná čeština.

22.04.2021 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Moje první knížka od autorky, kterou jsem objevila díky databázi. Ze začátku jsem si říkala, co je to za červenou knihovnu... ale z ničeho nic jsem byla v polovině knížky a nemohla se odtrhnout. Poklona za formu kapitol z minulosti..

22.04.2021 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Takové neurazí, nenadchne. Hadrového panáka jsem zatím nečetla, tak mě dost prudily opakované odkazy na předchozí díl, které mě od čtení spíš odrazovaly. Děj se mi zdál chaotický, chyběly mi detailnější popisy hlavních postav. Knížku zachraňuje postava Rouche, který mi byl sympatický.

15.07.2020 3 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Přečteno v rámci čtenářské výzvy jako kniha, jejíž obal se mi nelíbí. Ale obsah se mi líbil. A hodně :) Čtivé, vtipné, originální. Určitě se pustím i do druhého dílu.

02.07.2020 5 z 5

To To Stephen King

King je pan vypravěč. Od první poloviny knihy jsem se nemohla odtrhnout. Popisy města, postav a událostí jsou perfektně vykreslené. V druhé polovině bylo šikovné prolínání dějových linek, jinak tam na mě ale bylo dost takových těch wtf momentů a závěrečný boj s It, dětský i dospělácký, mi přišel přitažený za vlasy. Po přečtení mi došlo, že mi větší hrůzu naháněly některé lidské postavy (Henry, Al Marsh, Eddieho máma..) než samotné It... Přečteno v originále

04.01.2021 5 z 5