Lucillle Lucillle komentáře u knih

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Knížka se mi líbila moc. Střídání minulosti a současnosti super. Strašně dobře se mi četla. Druhou půlku jsem už nemohla odložit a musela přečíst na jeden zátah, takže jsem šla spát asi až ve 4 ráno :) Pro mě to bylo velmi čtivé, jen mi v hlavě možná zůstaly nějaké nezodpovězené otázky..

01.04.2019 5 z 5

Chlapec z lesů Chlapec z lesů Harlan Coben

Harlan Coben je můj neoblíbenější autor, bohužel tahle kniha byla zklamání. Za mě nejslabší z jeho tvorby :(

30.12.2020 3 z 5

Pekelný kocour Pekelný kocour Lynne Truss

Knihu jsem dostala jako dárek, sama bych si ji nikdy nekoupila, ale nakonec se mi vážně líbila. Je to taková střelenost, ale dobře se mi četla a nakonec jsem se u ní dobře bavila. Kapitán Kocour se stal na nějakou dobu naším soukromým vtípkem.

19.01.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Čtivé od první stránky. U žádné jiné knihy jsem se necítila v takové tenzi a napětí. Přijde mi, že autorka moc neumí vygradovat příběh, což se mi potvrdilo i v její druhé knize.

04.01.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Napínavé a čtivé. Nedokázala jsem si představit, co všechno se může stát během jedné noci..

04.01.2019 4 z 5

Šarlatáni Šarlatáni Robin Cook

Jako téma k zamyšlení dobrý. Ale jinak to vlastně bylo 430 stran dopodrobna rozepsané práce chirurga den po dni, minutu po minutě. Prostě deníček doktora :)

03.06.2019 3 z 5

Nehoda Nehoda C. L. Taylor

Přečtěno za tři večery. Knížky od C. L. Taylor se mi čtou skvěle. Jen jsem zatím poaždé měla problém s hlavní hrdinkou. Nebyly mi moc sympatické a jejich jednání mi občas přišlo trochu nelogické..

19.01.2019 4 z 5

Zázračný lék Zázračný lék Harlan Coben

Harlan Coben je můj neoblíbenější autor. Po letech jsem si znovu přečetla tenhle jeho starší román. Příběh je to trochu divkoký a tematicky out-of-date, ale skvěle graduje a nechybí jako vždy překvapení na konec.

Co se ale naprosto nedá, tak to je překlad. Nevěřila jsem vlastním očím, co vše se tam objevilo - totální nesmysly, nefungující dialogy, absurdní překlady slov, špatný slovosled. Kvůli tomu se mi kniha chvílemi četla vážně špatně a dost často jsem některé dialogy nechápala.

14.01.2019 4 z 5