LucieAlexandra LucieAlexandra komentáře u knih

Odsouzená Odsouzená Kamila Velikovská

Pí. Velikovská mi je krajně nesympatická, její jednání, chování ani myšlenkové pochody jsem opravdu nechápala, chvílema jsem měla pocit, že se téměř ve všem spolehá na své okolí a svým způsobem ho i zneužívá... Kniha je dost nudná, věčně se popisuje co bylo k jídlu a kdyby byla o třetinu kratší, tak se vůbec nic nestane... Nehledě na to, že jsem po celou dobu měla dojem, že ji psalo dítě.... ty infantilní výrazy a stejně tak infantilní personifikace a příměry mi lezly neuvěřitelně na nervy, jako kdyby se to nemohlo obejít bez toho

16.07.2019 1 z 5

Píšu a sešit mi leží na kolenou Píšu a sešit mi leží na kolenou Hana Bořkovcová

Knih na tohle téma jsem přečetla už pár desítek, ale tahle je příšerná. Ne a ne se začíst... vyloženě jsem se nudila a počítala stránky do konce.

27.11.2016 odpad!

Rabínova dcera Rabínova dcera Reva Mann

Cokoli, co je ortodoxní je šílené. Kniha je zajímavá a čtivá, i když jsem během čtení pociťovala k hlavní hrdince spíš lehké nesympatie

16.11.2016 4 z 5

Buchenwald : peklo na kopečku Buchenwald : peklo na kopečku Flint Whitlock

I přes množství zajímavých informací mne dost zklamalo, že autor bohužel doslova kopíruje pasáže z předchozích dílů a některé věty nedávají ani smysl

20.10.2016 3 z 5

Tanec s nepřítelem - Válečné tajemství mojí rodiny Tanec s nepřítelem - Válečné tajemství mojí rodiny Paul Glaser

Nějak nevím co si o knize myslet. Přečetla jsem jich na podobné téma poměrně dost, ale ještě se nestalo, aby mi hlavní hrdina byl tak nesympatický. Chvílema jsem přemýšlela, jestli je Roosje na dovolené nebo v zajetí Němců... Její chování bylo minimálně "zvláštní". Čím mě znechutila úplně, byl pochod smrti a věta "Už mě to tam začínalo nudit"

25.08.2016 3 z 5

Běž, chlapče, běž Běž, chlapče, běž Uri Orlev (p)

Další skvělá kniha z období 2.sv války. Přečtená během pár hodin

26.06.2016 5 z 5

Sex zero sex aneb Bohové nejsou online Sex zero sex aneb Bohové nejsou online Lada M. Chárková

Styl psani priserny. Nedokazala jsem se zacist a doslova jsem trpela s kazdym dalsim slovem. Ztrata casu a zbytecne vyplytvany papir

15.06.2016 odpad!

Neposkvrněné početí Neposkvrněné početí Anna Hessová

Mam rada tenhle druh knih a tuhle jsem precetla behem par hodin. Je zajimavy i rozdil mezi tehdejsi a dnesni dobou

14.06.2016 5 z 5

Poslední večeře Otýlie Vranské Poslední večeře Otýlie Vranské Roman Cílek

Kniha je urcite zajimava, i kdyz tam chybi nejaky zaver, ale neda se nic delat... Ale ackoli byla Otylie celkem "rozhodnozka" asi bych ji prostitutkou nenazyvala

30.04.2016

Přežila jsem Přežila jsem Immaculée Ilibagiza

Tezko si asi dokazeme predstavit, co hlavni hrdinka prozila, nicmene kniha nic moc

28.04.2016 2 z 5

Nesesmilníš Nesesmilníš Jan Bradička

Namet na knihu je super, co se mi ale nelibilo bylo na zacatku neustale opakovani duvodu, proc slecna obdivuje Gotta a predevsim zdrobneliny... Auticko, brisko, kviti... pane boze

26.04.2016 4 z 5

Týraná Týraná Dianne Schwartz

Co rict, kdyz se nekdo vdava bez rozmysleni po ctyrech mesicich. Tim nechci omlouvat to, ze se nekdo chova jako psychopat

14.09.2015 2 z 5