Odsouzená

Odsouzená https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29896/odsouzena-29896.jpg 3 36 3

Ve druhé autobiografické knize Kamily Velikovské se seznámíme s jejím osudem v době před nástupem do vězení k výkonu původního desetiletého trestu a zejména s bezprostředním popisem období stráveného za mřížemi. Kniha přináší rovněž autentické svědectví o poměrech v dnešním českém vězeňství a pestrou přehlídku povah a příběhů ostatních žen za katrem, s nimiž se Velikovská setkala ve věznici Světlá nad Sázavou...... celý text

LucieAlexandra
16.07.2019 1 z 5

Pí. Velikovská mi je krajně nesympatická, její jednání, chování ani myšlenkové pochody jsem opravdu nechápala, chvílema jsem měla pocit, že se téměř ve všem spolehá na své okolí a svým způsobem ho i zneužívá... Kniha je dost nudná, věčně se popisuje co bylo k jídlu a kdyby byla o třetinu kratší, tak se vůbec nic nestane... Nehledě na to, že jsem po celou dobu měla dojem, že ji psalo dítě.... ty infantilní výrazy a stejně tak infantilní personifikace a příměry mi lezly neuvěřitelně na nervy, jako kdyby se to nemohlo obejít bez toho

Mruskulka
26.09.2018 3 z 5

Pořád nevím, jestli ji litovat. Sice si nedokážu představit být zavřená s tolika ženskýma, ale ona to popisuje tak, že se tam má vlastně dobře :-D Jen jídla kolik oni tam mají :-D Kroužky, knihovna, práce, procházky, televize...Kniha má sice 360 stran, ale pořád se opakuje to samé.

Veris
27.05.2014 3 z 5

Kniha se mi nelíbila ... vše se opakuje pořád dokola a to čtenáře vůbec nebaví - nedoporučuji.

Kamila Velikovská
česká, 1970