lucie9998 lucie9998 komentáře u knih

Pojď s koťaty na výlet Pojď s koťaty na výlet Ljuba Štíplová

Úžasná a originální knížka, plná neznámých básniček.

15.05.2020 5 z 5

Maorská princezna Maorská princezna Laura Walden

Tuto knihu jsem přečetla téměř jedním dechem. Je to moc pěkný a napínavý příběh. Jsou zde dojemné pasáže, které mě chytly za srdce a byla jsem zklamaná, když kniha skončila.

14.05.2020 4 z 5

Rebelka pod zámkem Rebelka pod zámkem Ava Lackovská

Tak tato kniha byla pro mě překvapující, vůbec jsem nevěděla co od toho čekat, doporučila mi jí starší paní knihovnice. Jedním slovem: SÍLA! Pro mě byla asi až moc "sprostá".

13.04.2020 2 z 5

Zrcadlový obraz Zrcadlový obraz Danielle Steel

Ač "slaďáky" úplně nevyhledavam, tuhle knížku jsem si na doporučení přečetla a je moc pěkná. Dokonce jsem si při ní zabrečela. Chvílemi mě tam ale dost štvalo, jak autorka neustále opakuje, že jsou sestry vzhledově stejné, to se čtenář dozví snad na každé stránce, přitom by to stačilo napsat jednou popř. dvakrát.

12.04.2020 3 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

Absurdní příběhy, plno vulgarismů a jednodušší styl, což jsem očekávala, ale úsměvné a k odreagování dostačující.

10.04.2020 3 z 5

Přes matný sklo Přes matný sklo Petra Hůlová

Khina se mi příliš nelíbila, asi žádné jiné od této autorky již číst nebudu.

10.04.2020 2 z 5

Kruh světla a jiné povídky Kruh světla a jiné povídky Irwin Shaw

Některé povídky jsou úsměvné, jiné spíše nudné, ale Shaw je klasika a určitě si v nich každý najde svou oblíbenou.

10.04.2020 3 z 5

Konečně se rozhodni Konečně se rozhodni Katarína Gillerová

Kniha se mi nad očekávání líbila, byl to zajímavý příběh - autorka umí popsat psychické utlaky v manželství, i když na první pohled nejsou vidět. Doporučuji.

23.03.2020 4 z 5

Vůně pouštní růže Vůně pouštní růže Beatrix Mannel

Kniha je poměrně čtivá, zajímavé téma, ale není to můj styl.

23.03.2020 2 z 5