LuciaSangster LuciaSangster komentáře u knih

Jal Jal Veronika Kutičková

Na tuhle knížku jsem přispívala, když se rozhodovalo, jestli vyjde. Upřímně? Jsem moc ráda, že vyšla. Líbila se mi anotace. Nic jsem od ní nečekala. Vypadala zajímavě. Musím říct, že mě opravdu překvapila, protože je to úžasné. Začátek byl na mě moc hrrrr, ale pak se to změnilo, že jsem hltala každé slovo. Smála jsem se úžasným vtipům, kterými oplývá. Například: balvanů, co mají nožičky. U toho jsem umírala. Děj je chytlavý a zajímavý. Autorka si dala opravdu hodně práce s příběhem. To, co se tam děje je prostě magie. Doufám, že bude pokračování, protože takhle to skončit nemohlo. Klobouk dolů a autorka má mou úctu.

17.08.2022 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Nečekala jsem, že opět najdu tak propracovaný svět. Opravdu klobouk dolů. Strašně mě to bavilo. Když se začnete ztrácet ve slovíčkách, tak autorka na konci knížky má slovníček, kde je toho hromada vysvětlená, ale časem se to dozvíte i v knize. Já jsem na slovníček moc nekoukala. Přečetla jsem si ho jen jednou.
Soucítíte s postavami, a hlavně jsem se cítila, jako kdybych byla v tom světě sklenařů s ní. Už od začátku hádáte, komu nevěřit a komu zase ano. Děj i svět vás v táhne do děje a vy jste jím pohlcený. Opravdu klobouk dolů české autorce.

17.08.2022 5 z 5