lucatr lucatr komentáře u knih

První knížka, kterou jsem dočetla, a měla chuť začít ji okamžitě číst znova!

31.08.2016 5 z 5

Manifest disfrutalismu - Nepřípustné Manifest disfrutalismu - Nepřípustné Kateřina Varhaník Wildová

Skvělé! Sympatizuji s takto smýšlejícími lidmi. Krátké, úderné, navíc na internetu lze najít i rozhovory autorky spolu s Tomášem Hajzlerem, které jsou ještě hlubší.

Žijte podle svého Žijte podle svého Osho

Oshovy knihy se čtou příjemně. Některé názory mi přijdou až moc radikální, ale s většinou sympatizuji.

31.08.2016 4 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Moc hezká, hluboká a moudrá kniha. Pořídím ji do rodinné knihovny.

Kurz dobré nálady Kurz dobré nálady Michaela Peterková

Vhodnější asi spíš pro děti. Pár podnětných myšlenek tam teda bylo noo...

31.08.2016 1 z 5

Tvoje dítě jako šance pro tebe Tvoje dítě jako šance pro tebe Zdeňka Jordánová

Úžasná kniha, díky níž jsem spoustu věcí ze svého života pochopila. Navíc si odnáším tipy, jak přistupovat ke své dceři. Určitě si ji s odstupem času přečtu znova.

31.08.2016 5 z 5

Napínavé, dobře se četlo, obsahuje spoustu myšlenek pro osobní rozvoj. Od finále jsem ale čekala víc...

31.08.2016 2 z 5

Třináct tisíc dní Třináct tisíc dní Tomáš Hajzler

Dosud nejlepší kniha, kterou jsem četla. Pan Hajzler na sobě musel odvést obrovský kus práce, aby nabyl takového uvědomění. Pro mě jeden z nejvíce inspirujících lidí.
Ukazuje čtenáři, že lze vést kvalitní život i bez spousty materiálních vymožeností dnešní doby. Neustále se zamýšlí nad tématy udržitelnosti, odkazuje na mnoho knih i osobností věnujících se tématu ekologie, minimalismu a (jak on sám píše) "dobrého života".
Kniha se pěkně čte, a mimo jiné se tu i dozvíte spoustu šílených fakt.

12.10.2016 5 z 5

Harmonie těla a mysli Harmonie těla a mysli Osho

Krásná kniha. Doporučuji všem!

31.08.2016 5 z 5

Tibetské mistrovské metody v práci Tibetské mistrovské metody v práci Tarthang Tulku

Nedočteno, nudné a únavné.

31.08.2016

Jestli to bolí, není to Láska Jestli to bolí, není to Láska Chuck Spezzano

Zatím jsem nedočetla, vždy mi přijde pod ruku něco lepšího.

31.08.2016

Vděčnost - Způsob života Vděčnost - Způsob života Louise L. Hay

Milé čtení. Na základě této knihy jsem si pořídila "deník vděčnosti".

31.08.2016 4 z 5

Beze strachu Beze strachu Brenda Shoshanna

Skvělá kniha, která mě OPRAVDU posunula o kus dál.

31.08.2016 5 z 5

Jak se radovat ze života a práce Jak se radovat ze života a práce Dale Carnegie

Knihy autora jsou čtivé, na mě je v nich však dost "příkladů ze života". Nicméně vždy ve mně probudí touhu zabojovat a zase se pokusit kousek posunout.

31.08.2016 3 z 5

Sebeovládání Sebeovládání Karel Nešpor

Čekala jsem něco trochu jiného, Nešpor není asi můj styl. V knize se neustále omílá to samé dokola.

31.08.2016 2 z 5