LůcaŠťastná LůcaŠťastná komentáře u knih

Povídky z druhé kapsy Povídky z druhé kapsy Karel Čapek

Na těchto povídkách se mi moc líbí, jak jsou krátké, ale i tak v sobě nesou víc, než lecjaká celá kniha.

07.07.2022 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nebudu vybočovat a i když jsem předchozí komentáře zatím nečetla, jsem si téměř jistá, že jsou všechny v kladném pojetí. Tuhle knížku jsem si přečetla, až po té hlavní vlně, kdy se dostala na vrchol své slávy. A film hodlám shlédnout, hned jak to půjde. Protože, tahle knížka si své ovace opravdu zaslouží. Není to jen obyčejná romantika, je v tom silné odhodlání. Donutí to člověka podívat se na svět jinak. Vtáhne vás a zamává s vámi. Prostě "Vážně doporučuji!". :)

24.02.2017 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Oddechovka taková co se snadno čte, bez dlouhého uvažování. Příběh, je ale klasickým kouzlem celkem poutavý. Rádoby neviditelná holka, která žije ve svém děckém růžovém světě zasaženém krutou realitou, když jí zemře matka. Její rodina se, ale i tak jeví jako jedna z těch šťastných. Samozřejmě, že se nevšedním způsobem stane holkou největšího playboye školy, který není tak povrchní jak dělá. Ukončení příběhu je dost zkrácené a jestli se mi dostane do rukou pokračování, určitě si jej přečtu. Romantická a něžná povaha Lary Jean mě v celku bavila.

16.06.2016 4 z 5