Liv Liv komentáře u knih

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Vzhledem k tomu, že jsem Saturnina musela číst kvůli škole, nebylo to nic nudného. Docela mě to bavilo a párkrát jsem se i od srdce zasmála.

21.07.2013 4 z 5

Myšlenkové mapy Myšlenkové mapy Tony Buzan

Každým coulem výborný :D Zjednodušení práce se skrývá za teorií a praxí. Zdá se, že teorie mě okouzlila a já jsem z ní něco pochytila, teď už jenom zbývá zvyknout si na myšlenkové mapy jako součást života a praktikovat :)

21.07.2013 5 z 5

Přízrak červeného koně Přízrak červeného koně Ann Wigley

Rozhodně zajímavá a když jsem to v noci četla, tak mi běhal mráz po zádech.

25.03.2013 5 z 5

Jízda na vlně aneb co mě naučili koně Jízda na vlně aneb co mě naučili koně Chris Irwin

Moje nejoblíenější kniha, ke které se budu neustále vracet.

Kůň, který si mě vybral Kůň, který si mě vybral Susan Richards

Úchvatná kniha - cit a emoce z ní přímo srší. Pro ty, kteří navíc milují koně, to je něco ... Já ani nevím, jak to popsat :D

Kůň za milión miliónů Kůň za milión miliónů Marcella Marboe-Hrabincová

Tuhle knížku jsem četla v cca 13 letech a musím říct, že jsem jí ani nedočetla. První kapitolou jsem se horko těžko prokousala s nadějí, že to dále bude lepší, ale po 2. kapitole jsem veškerou snahu vzdala. Řekla bych, že je to psáno takovým těžším zastaralým jazykem. Dle mého názoru to kvůli jazyku není vhodné pro děti.

25.03.2013 odpad!

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Popravdě řečeno kniha mě zklamala. Čekala jsem víc. Nejlepší na té knížce je asi její přebal.

25.03.2013 1 z 5

Taxis Taxis Blanka Chlupová

Taxis mě tak pohltil a uchvátil, že jsem prolévala slzy, ale přitom jsem se nemohla odtrhnout od čtení. Prostě krása :) Hodlám si jí v budoucnu přečíst znova.