Listopad Listopad komentáře u knih

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Tři hvězdy za ženskou z Ministerstva s tou blbou mašlí a smrt postavy jsem přehodnotila, protože to, co prováděli Fred a George, je legendární. Ty dva jsem měla ráda hned a mrzí mě, že ve filmech nedostali tolik prostoru se vyjádřit - speciálně ohledně jejich zdrhačky ze školy. Phelpsovic duo je mimochodem stejně praštěný. Miluju je. :D

01.06.2020 4 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Jo, ještě vlastně. Moje hodnocení se zakládá na úmrtích mnoha oblíbených postav.

01.06.2020 3 z 5

(SPOILER) Sirius pro mě v knihách vždycky bude vypadat tak, jak ho ve filmech ztvárnil Gary Oldman. Mrzí mě, že ho ta kráčmera nechala umřít a při sledování filmů (které jsem mimochodem dokoukala teprve nedávno) jsem si říkala, proč to ta husa Harrymu udělala - všechny, který měl rád, mu umřeli. Můžeme bejt rádi, že z rodiny Weasleyových (za to ji ale taky nenávidím) zabila "jen" Freda a ne Ginny. Nebo Rona, či Hermionu, která pro Harryho vlastně byla jako sestra. Ale to už by ji asi fanoušci šli upálit. :D

01.06.2020