Lerksany Lerksany komentáře u knih

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Příjemná kniha jak vzhledem tak textem. Je plná inspirace, jak si zlepšit život a jak se mít rád.

25.07.2022 5 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Pěkný snadno pochopitelný příběh, který mě vtáhl do děje. Obsahující myšlenku, kterou bychom si měli všichni uvědomit a připomínat.

07.02.2020 5 z 5

Kdo se bojí Smrti? Kdo se bojí Smrti? Jan van Helsing (p)

Kniha se mi hezky četla a souznila jsem s jejím obsahem až mi bylo líto, že nemá více stran :)

15.07.2022 5 z 5

Christina, kniha II: Vize dobra Christina, kniha II: Vize dobra Bernadette von Dreien

Kniha se mi moc líbila, četla jsem jí každou volnou chvíli a vždy jsem se na ni těšila. Jakoby psala o tom, co tuším nebo čemu věřím a spoustu věcí bylo pro mě i nové. Cítila jsem se u čtení této knihy příjemně. Už se těším až se ke mně dostane další díl :)

24.07.2023 5 z 5

Moderní kurandera: Cesta za voláním srdce Moderní kurandera: Cesta za voláním srdce Lucie Chaya (p)

Kniha se mi hezky četla, byla zajímavá, jen škoda že konec měl až takový spád, zajímal mě příběh dál :D

08.04.2023 5 z 5

Z deníku investorky - Jak podnikat a nezbláznit se Z deníku investorky - Jak podnikat a nezbláznit se Margareta Křížová

Na můj styl je kniha psaná hodně energicky. Obsahuje obecně pár rozumných rad, jak rozjet podnikání, ale čekala jsem trochu více. Celá kniha se nese v duchu, hlavně začněte to ostatní se postupně poskládá.

26.07.2022 3 z 5

Ten, který se vrací Ten, který se vrací Andy Andrews

Ze začátku děj trochu pokulhává, ale pak je to velmi příjemný příběh plný uvědomění.

15.06.2022 4 z 5

Deník koučky Deník koučky Šárka Vávrová

Líbilo se mi, jak mezi odbornější části knihy byly vložené osobní příběhy ze života autorky, což knihu příjemně oživilo a více přiblížilo čtenáři.

11.10.2019 4 z 5

Odpověď Odpověď Allan Pease

Perfektní kniha, zvláště pro ty z nás které už nebaví být jen ovečkou a chceme jít za svými sny.

06.09.2019 5 z 5