LenysekC LenysekC komentáře u knih

Čekám na tebe celou věčnost Čekám na tebe celou věčnost Fabio Volo

Prostě sedla. Jako zádel na hrnec :-D

08.04.2014 5 z 5

Debordelizace hlavy Debordelizace hlavy Ivo Toman

Kdybych už na tohle téma něco nepřečetla, tak bych asi netušila, o čem to autor mluví, nebo na to už z principu nepřistoupila, protože je to dost radikálně podané. Takhle je to jasné a stručné shrnutí základních principů, které se objevují i jinde. Každému holt sedne něco jiného a někdo jiný :)

01.04.2014 3 z 5

Kódy vědomí Kódy vědomí Gregg Braden

Zase trochu jiný pohled na věc, tentokrát více z pohledu kvantové fyziky a moderních technologií vůbec, a přitom ve své podstatě opět dojdete k tomu samému... Tak kdy už nám to doje? :)

26.02.2014 4 z 5

Dějiny správy v českých zemích od počátků státu po současnost Dějiny správy v českých zemích od počátků státu po současnost Zdeňka Hledíková

Trochu hůř stravitelná, na můj vkus se tu trochu moc skáče z tématu na téma a pak se k němu zase vrací, až člověk zjistí, že čte potřetí to samé, ale jinak stylizované... A pokud to nezjistí, nikdy se knihou ani neprokouše, protože se prostě ztratí v záplavě informací... Velmi užitečná kniha, ale chce svůj čas, klid a několikeré prostudování :)

23.02.2014 4 z 5

Cesty z úzkosti a deprese Cesty z úzkosti a deprese Heinz-Peter Röhr

Jedna rada: nečekejte, až budete mít opravdu úzkosti a deprese. Přečíst (ale hlavně přijmout a pochopit), by ji měl snad každý. A hlavně ti, kterým teď blesklo hlavou: tohle já nepotřebuju!
květen 2014: Přečteno znovu. A kdybych mohla přidat hvězdičky, přidám. Opět pomohlo a poradilo, a vím, že jsem nečetla naposledy. Opakování je matka moudrosti, že :)

23.02.2014 5 z 5

Okno v čase Okno v čase Peter Russell

Tahle knížka shrnuje přesně to, k čemu jsem se tak nějak za pár posledních let dobrala sama, a jsem ráda, že to ještě někdo vidí stejně :) A to je na tom zároveň to smutné - že lidí, kteří se aspoň vzdáleně blíží tomuhle stavu, je tak málo... Nechci sýčkovat, ale když se tak rozhlídnu kolem sebe, tak nesdílím autorův optimismus v tom, jak se blíží doba, kdy jako lidstvo procitneme :)

21.10.2013 5 z 5