Čekám na tebe celou věčnost

Čekám na tebe celou věčnost https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50286/cekam-na-tebe-celou-vecnost-50286.jpg 3 14 4

Kniha je vyprávěním mladého muže Francesca, současného třicátníka, který žije svůj běžný život. Zaměstnání je pro něho stresující, má občasné milostné úlety s různými ženami, obavy, aby příliš nevybočil z proudu, a potíže v komunikaci se svými rodiči. Chvílemi s nostalgií a smutkem zavzpomíná na dětství, přizná i slabost pro náhodná drogová dobrodružství a představí nám svůj sen o přátelství – o skutečném přátelství. Francesco jednoho dne zjistí, že jeho život je pouhá existence, a rozhodne se pro radikální změnu hledat sebe samého a naplnit svůj prázdný život. S velkou dávkou odvahy a sebeironie se pouští do odhodlaného boje proti své depresi, hypochondrii a životní strnulosti. Jsme svědky jeho proměny a nakonec i vytouženého pocitu štěstí. Románem Čekám na tebe celou věčnost Fabio Volo potvrzuje svoji schopnost prozkoumat a srozumitelným jazykem popsat vnitřní světy každého z nás. A vyprávět o nich jako málokdo druhý. S humorem, naléhavým nábojem a současně s mírnou melancholií běžného mladého muže.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Emitos (Nakladatelství Tomáše Janečka)

É una vita che ti aspetto

DragonflyT
26.04.2019 3 z 5

Nenadchne ani neurazí.

katajanci
23.08.2016 3 z 5

Mladý italský slušně řečeno proutník dojde prozření že život není jen sex, drogy a honba za výdělkem a zděšen sám sebou se obrací o 180. Rázem žije v harmonii se vším, peče chleba a nachází tu jedinou pravou. Ten začátek se může odehrávat skutečně snad jen v Itálii a konec je sladší než tiramisu. Rozhořčilo i pobavilo, ale hlubší stopu asi nezanechá.

LenysekC
08.04.2014 5 z 5

Prostě sedla. Jako zádel na hrnec :-D

AnEli
22.03.2014 4 z 5

Miluju tohoto autora a jeho knizky. Cetla jsem tuhle knihu jak v originale, tak v cestine a je opravdu bajecna. Skvely pohled na zivot jednoho "obycejneho" italskeho chlapika. Je fajn vedet jak a co vnimaji muzi jinak nez zeny. Dost jsem se u knizky pobavila :)

Fabio Volo
italská, 1972
2010  63%Čekám na tebe celou věčnost
2021  60%Ešte jeden deň

Kniha Čekám na tebe celou věčnost je v