lenlou lenlou komentáře u knih

Hitler, Stalin a já – Ústní historie dvacátého století Hitler, Stalin a já – Ústní historie dvacátého století Helena Třeštíková

Úžasná kniha...silný příběh, poutavé čtení.

16.06.2016 5 z 5

Nevěra po americku Nevěra po americku Martina Formanová

Nebylo to špatný, ale čekala jsem víc. Prostě oddychovka :-)

16.06.2016 3 z 5

Červený stan, vzpomínky na sněhy a ohně Červený stan, vzpomínky na sněhy a ohně Umberto Nobile

Úžasná kniha o ztroskotání vzducholodi Italia. Kniha byla i zfilmována. Doporučuji.

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

Výborné erotické čtení. Příběh Natalie hledající lásku a štěstí, které náhodou najde v zajímavém luxusním středisku - Ostrov. Určitě bych si tam na pár víkendů zajela i já.

Můj přítel Leonard Můj přítel Leonard James Frey

Úžasná kniha, báječný autor, jedinečný styl vyprávění. Jsem ráda, že jsem si jí koupila. Milion malých střípků jsem ještě nečetla, ale chystám se, jestli seženu. Pokud je to pokračování "střípků", tak je kniha skvěle napsaná, nechyběly mi žádné údaje, abych děj a postavy pochopila. Knihu doporučuji.

Naservírujte si vítězství Naservírujte si vítězství Novak Djokovič

Skvělá kniha nejen pro příznivce tenisu. Popisuje své dětství prožité za války v Bělehradě, své začátky tenisu, ale také své zdravotní problémy, které si nedovedl ničím vysvětlit. Pomohla mu je odstranit až správně zvolená strava. Kniha je zajímavá a čte se jedním dechem ! :-)

08.01.2016 5 z 5

Aréna jedna - Otrokáři Aréna jedna - Otrokáři Morgan Rice

Je to super kniha do MHD - už několikrát jsem přejela stanici :-) Děj je napínavý od začátku až do konce a čte se jedním dechem. Ano, hrdinka je snad nesmrtelná, ale vždyť je to přece sci-fi ! ;-) Můj oblíbený žánr.

06.01.2016 5 z 5