lenlou

Hitler, Stalin a já – Ústní historie dvacátého stoletíHitler, Stalin a já – Ústní historie dvacátého stoletíHelena Třeštíková

Úžasná kniha...silný příběh, poutavé čtení.

16.06.2016

Nevěra po americkuNevěra po americkuMartina Formanová

Nebylo to špatný, ale čekala jsem víc. Prostě oddychovka :-)

16.06.2016

Červený stan, vzpomínky na sněhy a ohněČervený stan, vzpomínky na sněhy a ohněUmberto Nobile

Úžasná kniha o ztroskotání vzducholodi Italia. Kniha byla i zfilmována. Doporučuji.

Ostrov poslušnostiOstrov poslušnostiMarina Anderson

Výborné erotické čtení. Příběh Natalie hledající lásku a štěstí, které náhodou najde v zajímavém luxusním středisku - Ostrov. Určitě bych si tam na pár víkendů zajela i já.

Můj přítel LeonardMůj přítel LeonardJames Frey

Úžasná kniha, báječný autor, jedinečný styl vyprávění. Jsem ráda, že jsem si jí koupila. Milion malých střípků jsem ještě nečetla, ale chystám se, jestli seženu. Pokud je to pokračování "střípků", tak je kniha skvěle napsaná, nechyběly mi žádné údaje, abych děj a postavy pochopila. Knihu doporučuji.

26.02.2016

Naservírujte si vítězstvíNaservírujte si vítězstvíNovak Djokovič

Skvělá kniha nejen pro příznivce tenisu. Popisuje své dětství prožité za války v Bělehradě, své začátky tenisu, ale také své zdravotní problémy, které si nedovedl ničím vysvětlit. Pomohla mu je odstranit až správně zvolená strava. Kniha je zajímavá a čte se jedním dechem ! :-)

08.01.2016

Aréna jedna - OtrokářiAréna jedna - OtrokářiMorgan Rice

Je to super kniha do MHD - už několikrát jsem přejela stanici :-) Děj je napínavý od začátku až do konce a čte se jedním dechem. Ano, hrdinka je snad nesmrtelná, ale vždyť je to přece sci-fi ! ;-) Můj oblíbený žánr.

06.01.2016