LenkaLuna LenkaLuna komentáře u knih

House, Dr.: oficiální průvodce slavným televizním seriálem House, Dr.: oficiální průvodce slavným televizním seriálem Ian Jackman

Skvěla kniha do sbírky fanoušků tohoto seriálu (mezi ně také patřím :D ), která ukazuje zákulisí natáčení a dozvíme si i další zajímavosti, týkající se děje a epizod seriálu, doplněny o zajímavé rozhovory s herci. Za mě plný počet hvězdiček ***** . :)

12.08.2016 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

První knížka, kterou jsem od této autorky četla a naprosto mě uchvátila, všem doporučuji i další knihy ze série :)

19.02.2016 5 z 5

Obejmi mě Obejmi mě Maya Banks

Od této autorky se mi více líbily série Bez Dechu a Temné Touhy.
Tahle série V žáru nebezpečí mě zklamala, nápad dobrý co se týče nadpřirozených schopností, první díl (Opatruj mě) ještě ušel, druhý díl (Ochraňuj mě) byl na můj vkus příliš zdlouhavý, a hlavně to časté krvácení, to by nepřežil ani ,,nadpřirozeňák". A třetí díl tak to jsem opravdu už trpěla nudou, ale jelikož jsem poctivec, který nemá rád nedočtené série, tak jsem to dolouskala. Ale už nikdy více.

22.05.2016 3 z 5

Rihanna - Rebelská květina Rihanna - Rebelská květina Chloe Govan

Tuto knihu doporučuju všem fanouškům Rihanny.
Jediná škoda je, že originál vyšel v roce 2011, takže kniha končí vydáním alba Loud.
Ale i tak se mi kniha moc líbila a dozvěděla jsem si o Rihanně spoustu zajímavostí. Takže za mě plný počet :)

03.09.2016 5 z 5

Zajatec Londýna - Pohled na Angličany francouzskýma očima Zajatec Londýna - Pohled na Angličany francouzskýma očima Régis Franc

Už po deseti stránkách jsem toho autora měla plné zuby. Hold francouz jak má být. My jsme ti nejlepší a všichni ostatní jsou negramotní suchaři. Knížku jsem přečetla letmo ale už nikdy více.

24.02.2016 1 z 5

Sokyně Sokyně Louise Bagshawe (p)

Mě se tato knížka líbí se všech nejvíc právě protože se děj rozloží mezi 4 hlavní postavy (každá postava je charakteristicky úplně jiná) takže je příběh zajímavě rozdělen. To že je to ve skutečnosti nemyslitelná ,,kravina" tak s tím i souhlasím, ale i takový typ knížek existuje (je jich většina :D , ale to přece od knížek očekáváme pokud čteme knihy od takovýchto autorů). Je taky možné že se mi kniha líbí nejvíc protože se odehrává v Londýně a já prostě Londýn miluju, a častokrát sáhnu pro knížku právě z tohoto důvodu (něco podobného mám i u Paříže) takže to je další plus. A nesouhlasím s uživatele katynais že jsou tyto příběhy od L. Bagshawe o bohatých ženách, právě naopak většina knížek začíná tím že jsou hlavní hrdinky z chudé rodiny ale jako ,,zázrakem" se stanou úspěšnými a bohatými - to možná uživatelce na těchto knížkách vadí. Ale za mě má tato knížka plný počet hvězdiček.

09.04.2017 5 z 5

Ženy na tahu Ženy na tahu Joanne Fedler

První knížka Dámská jízda se mi líbila mnohem víc, v této knize mi hrozně lezla na nervy Jo, (napsala bych i něco peprnějšího ale nechci tu být sprostá ;) ) ale jinak kniha na mě udělala dojem, co člověk to jiný příběh.

19.03.2017 3 z 5

Lady Gaga - Královna popu Lady Gaga - Královna popu Emily Herbert (p)

Pěkná knížka do sbírky Gaga fanoušku, jednu hvězdičku jsem strhla dolů jenom z jednoho jediného důvodu, kniha končí začátkem roku 2010. Ale jinak super kniha :)

15.02.2017 4 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Pěkné (ale i očekávané) zakončení této série. Ani mi nepřijde že je tak krátká, prostě zakončení happy end. Celou sérii mám moc ráda a jsem zvědavá s čím novým přijde Alice Claytonová. :D :)

01.05.2016 5 z 5

Planety Planety Zdeněk Pokorný

Dobře napsaná kniha, kterou pochopí i laik. Jsou v ní pěkné a detailní fotky nejen planet, ale i ostatních těles z vesmíru. :)

30.03.2016 4 z 5

Kreativní omalovánky Kreativní omalovánky Julia Snegireva

uklidňujíci omalovánky, moc pěkně motivy, určitě si od této ilustrátorky pořídím i jiná vydání :)

10.02.2016 5 z 5