lena60

Pravidla pozitivního sobectvíPravidla pozitivního sobectvíM. Dombrovská

Kniha vycucaná z prstu...Vlastně ne. Je to výcuc ze všemožných knih o osobním rozvoji...Považuji za drzost vydávat knihu za vlastní dílo.

21.11.2019

Nudge (šťouch)Nudge (šťouch)R. H. Thaler

"Potenciál přínosných postrčení také závisí na schopnosti postrkovatele dobře odhadnout, co je pro postrkované nejlepší." A tak dál...Do čtení jsem se pustila s elánem, který však s přibývajícími stránkami upadal a upadal a upadal. K lepšímu rozhodování o zdraví, majetku a štěstí mě tato kniha rozhodně nepopostrčila.

28.01.2012

Aki Kaurismäki: Světla v soumrakuAki Kaurismäki: Světla v soumrakuA. Kaurismäki

Trošku horkou jehlou sešívané, zdá se mi. Jo, kdyby si vzala pod palec dílo mého oblíbeného režiséra taková Radka Denemarková, to by teprve bylo pořádné kafe :-)

18.08.2011

Ostuda ostudnáOstuda ostudnáJ. Kavenna

Následující týdny musím: Přestat psát seznamy úkolů. Je to ztráta času...Knihu doporučuji především milovníkům přísně organizovaného života.

18.08.2011

Evald Schorm: Sám sobě nepřítelemEvald Schorm: Sám sobě nepřítelemR. Denemarková

Do posledního detailu rozpitvaná filmová a divadelní tvorba režiséra Evalda Schorma. Kapitoly věnované filmu pro mě byly zajímavější. Těmi divadelními jsem se prokousávala s poměrně velkými obtížemi. Náročná kniha. Za odvedenou práci na ní si autorka zaslouží plné hodnocení.

18.07.2011