Lejdy Lejdy komentáře u knih

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Divím se, že v polici v knihovně nestojí tyhle knížky v kalužích krve. A pozor při otevření - krev stříká na všechny strany, masakr následuje za masakrem, usekané části těl létají všemi směry a kvůli hromadám mrtvol nejde kniha pomalu zavřít. Ve víru děje se přátelé vzápětí mění na mrtvoly, spojenci na nepřátele a nepřátelé na spojence (jen ruská mafie zůstává konstantní). A přesto víte naprosto spolehlivě, že takhle pohodové čtení se vám do ruky často nedostane. Děkuji všem, jejichž komentáře mě ke knize přivedly a panu Kulhánkovy za to, že jsem mohla vstoupit do Nočního klubu (nechce se mi odejít).

19.10.2017 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Bezvadné čtení! Nejen poutavý příběh, ale i skvělý překlad. Dlouho jsem si takhle nepočetla! A to se týká celé trilogie! Čtěte!

30.01.2017 5 z 5

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Já tuhle trilogii hodnotit nemohu. Je to příběh příběhů. Kdybych v životě nepřečetla nic jiného, tady najdu všechno. Je to prostě Příběh s velkým P. Stojí nad vším, co jsem kdy četla.

22.09.2013 5 z 5

Tanec s draky 1 Tanec s draky 1 George R. R. Martin

Tak jsem dočetla další díl ságy. A upřímně - je to jako číst nejmíň čtyři romány dohromady. Myslím, že někomu může dělat potíže udržet si v tom rozsáhlém příběhu přehled. Autor to celkem rozumně řeší zkrácením jednotlivých kapitol, ale i tak je to dost náročné. Navíc se mi zdá, že v první půlce děj trochu ztrácí dech. Ale ke konci nabral opět sílu a končí tak, že se těším na další díl. Fakt jsem zvědavá, jak se autorovi podaří dát všechny zase dohromady.

05.03.2013 4 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Pozor při čtení téhle ságy! Snažte se udržet odstup a neoblíbit si některé postavy. Jen to uděláte, tak vám umře. Tuhle ságu musíte číst pro příběh - ten je hlavní. Postavy jsou jen stavební kameny, ale jsou poskládány skvěle! Už se těším na další díly!

16.05.2012 4 z 5