lea1805 lea1805 komentáře u knih

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Co bych na knize ocenila, tak to že byla celkově zajímavá. Jsou to třeba drobné detaily, jako rozdělení knihy na PŘED a PO, závěr věnován posledním slovům a autorovým nekonečným poděkování všem.
Tyto drobné detaily plus celkový autorův lidský a uvolněný styl psaní učinil (pro mne), tuto knížku nezapomenutelnou. Zajímavý je i konec v podstatě, to co ŘEŠÍ hrdinka knihy
HAZEL- HVĚZDY NÁM NEPŘÁLI s knihou CÍSAŘSKÝ NEDUH, že neví co se stalo po smrti hrdinky v knize kterou četla.
Tak tady to naopak, bylo to hlavní. Pěkně podáno se všemi emocemi a to hlavní konec, byl takový přirozený a trochu zůstal otevřený (i když snad poprvé mi to v tomto případě nevadilo a autor nám nenasadil tak moc násilně brouky do hlavy s nějakým hrozným otevřeným koncem :-D ... :-)

01.07.2016 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tesim se na filmove zpracovan..i s vybere Willa v hlavni roli jsem spokojena! :-D tak snad se film podari :-D

14.04.2015 5 z 5

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Kniha mě přinutila číst dál a dál opravdu mě to v táhlo a bylo to napínavé i psychologické. Podívám se na film doufám, že mi to moc nezboří mou představu.

02.06.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Pribeh skveli !! mel spad a uz se moc tesim na filmove zpracovani a doufam ze se u nej pobavim :-) budou tam vsechny dulezite momenty z knihy! s vyberem jsem prozatim spokojena ;-)

02.04.2015 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

učite napínává knížka ..cetla jsem pouze druhý díl :-) ale vše jsem naprosto pochopila ..už bylo super a moc se mi líbil zvrat ...který nabral rychlí spád ... dopisy Less byly skvělé oživení příběhu a tím i nabral na autentičnosti

22.10.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

skoro jsem pres slzy nevidela na pismenka.. koupil jsem si originál a taky jste v nem neco mel preklepy ?? ..to me trosku rozesmutnilo kdyz clovek koupí knizku za 300kc :-( ale jinak svělé krásne uzasne

01.10.2014 5 z 5

Audrey Hepburn: intimní životopis Audrey Hepburn: intimní životopis Diana Maychick

Jsem nadšená :) a tak strašně ráda že knihu mám :)....

11.02.2016 5 z 5

Zásnuby Zásnuby J. Courtney Sullivan

zkoušela jsem číst ale nějak mě to vubec nechytlo ani nezaujalo :(

17.06.2015 1 z 5