LDz8.B LDz8.B komentáře u knih

Marťan Marťan Andy Weir

Tato kniha mi připomíná Trosečníka a to já rád. Velmi mě uchvátil a bavil systém záznamů v deníku. Vše bylo pěkně vysvětlené a hezky popsané. Někomu to může připadat zdlouhavé, ale mně se to líbilo tak jak to bylo. Jediné co bych knize vytknul je konec. Konec byl až moc pohádkový. Za mě 9 z 10. Doporučuji všem.

30.09.2019 4 z 5

Metro 2035 Metro 2035 Dmitry Glukhovsky

Skvělé završení trilogie Metro. Arťom je jedna z mých nejoblíbenějších postav. I když je tento díl spíše politický a detailně zaměřený na život v podzemí, tak mě to neskutečně bavilo. Celkově Metro je skvělá série a s doplněním příběhu z her je to velmi zajímavý a zábavný příběh.

16.03.2020 5 z 5

První planeta smrti První planeta smrti Harry Harrison

Toto staré Sc-Fi mě velmi pěkně překvapilo. Nová planeta, na které jsou vražedné i rostliny. Mám rád celkově knihy, které se odehrávají ve vesmíru nebo na jiné planetě. Tato kniha se mi velmi líbila a opravdu ji doporučuji všem. Mám i další díly a nemůžu se dočkat až si je přečtu

10.01.2020 5 z 5

Kat a blázen Kat a blázen Jan Werich

Tato hra se mě docela bavila. Nejvíce se mi líbilo vyobrazení smyšleného Mexika. Některé ty myšlenky měly opravdu hloubku. Myslím, že W+V tuto dobu velice vystihli. Některé hlášky byly opravdu povedené.

23.11.2019 4 z 5

Robin Hood Robin Hood Alexandre Dumas, st.

Asi není třeba mluvit o čem je Robin Hood... Klasický dobrodružný román o muži, který bere bohatým a chudým dává. Bohužel po několika filmech a seriálech jsem byl z knihy zklamaný. Čekal jsem akci jako v televizi a ono nic. Popravdě mě kniha vůbec nebavila a nudila, ale chápu že v té době to muselo být přelomové a hodně akční. Sice jsem to s těží přečetl, ale jsem rád že vím jak vypadala dřívější literatura a oceňuji režiséry. Z nudné knihy (pro mě) udělali zábavné a dost akční filmy.

14.04.2019 3 z 5