Lassair Lassair komentáře u knih

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Hlášky z filmů jsem poznala skoro všechny, Červeného trpaslíka mám taky moc ráda a Matyáše i jeho sourozence jsem si moc oblíbila, trochu jsem měla problém s Kristiánem, který byl místy vyloženě...no trubka:) S chutí jsem si oprášila antické mýty a souvislosti s hvězdami. Na druhé straně se mi líbilo, že si nakonec přiznal problém a dokázal vyhledat odbornou pomoc. Takže stejně jako ostatní mohu jen doporučit:)

02.09.2023 4 z 5

První muž První muž Lenka Křížová

Líbilo se mi to, oba jsem si oblíbila a Jonášovi jsem prostě musela fandit. Pohodová milá knížka :)

02.09.2023 4 z 5

Jsem tu pro tebe Jsem tu pro tebe Lenka Křížová

Od Lenky jsem četla všechny tři knížky a tahle mi sedla nejvíc. Oba měli své jizvy, jeden na duši, druhý fyzické a oba k sobě postupně hledali cestu, to vše v objetí hor a chaty. Můj dojem po dočtení byl, že aspoň někde je svět, jak má být a že život je takový, jaký si ho uděláme...

02.09.2023 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kniha, která mě provádí celý můj život, pro menší dítě pohádka, pro větší motivace k přemýšlení a pro dospělého také. Myslím si, že v Malém princovi si opravdu každý najde to své a něco mu dá. Je to jedna z těch věčných knih a je to tak správně.

Lucius Lucius Daniela Mičanová

Další vynikající kniha:)

Orlando Orlando Daniela Mičanová

Skvělé pokračování, které se mi velice líbilo. Za sebe mohu jen doporučit

Alexander Alexander Daniela Mičanová

Oblíbený díl oblíbené trilogie. Propracovaný příběh, postavy a atraktivní prostředí a pak, že nejdou napsat dobré knihy o upírech:)