Lucius

Lucius https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/5069/lucius-5069.jpg 4 26 7

Lucius Caecilius Pulcher je římský občan zamilovaný do egyptských mystérií. Stane se sice nejvyšším zasvěcencem tajemného Isidina kultu, ovšem za podstatně jiných okolností, než si představoval. O dvě tisíciletí později jeho pozoruhodná proměna osudovým způsobem zasáhne do života moravské dívky, traumatizované nástrahami postmoderního života.... celý text

Witchann
15.07.2022 4 z 5

Za mne o nic horší, ale ani lepší než Alexander.
Bavilo mě to a jsem ráda, že se mi tuhle knížku podařilo sehnat do knihovny.

Ignis
10.08.2018 5 z 5

Lucius mě bavil stejně jako Alexandr, možná víc. Zase tam platí to samé jako o předchozím díle, má to atmosféru a nesmí se v tom člověk moc šťourat.

*Pájuše*
29.02.2016 5 z 5

Už když jsem četla Alexandra mě Luciusův příběh zajímal mnohem víc, než ten Alexandrův. Proto jsem tajně doufala, že druhý díl bude lepší. Moje přání se splnilo. Knize, až na několik hluchých míst, nemůžu nic vytknout. Luciusův příběh je plný temnoty, smrti a starověké minulosti a bezpochyby rodících se vášní a tužeb současnosti.

Petruse21
16.02.2015 3 z 5

Ani si už nevzpomínám, kde se u mě kniha vzala, každopádně to stojí za to. Četla jsem v 10 letech a z některých pasážích jsem měla skoro trauma.

Lassair
21.10.2013 5 z 5

Další vynikající kniha:)

Stauff
15.04.2012 5 z 5

První kniha od D.Mičanové, kterou jsem měl v ruce. Později se moje žena pídila po dalších a od autorky získala Orlanda s Alexandrem. Napsáno je to skvěle, všechny tyto knížky (dnes už včetně Jakubových houslí) zabírají velmi čestné místo v naší knihovně. Díky za ně.

Bytost na cestě
18.01.2012 5 z 5

Několikrát čtená, má oblíbená, od oblíbené autorky :-)