Laja Laja komentáře u knih

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Přečetl jsem to až po zhlédnutí filmu a musím se sám sebe zeptat podle čeho ten film je natočen? Film si místama přizpůsobili tak nehorázně až hrůza. Kniha se mi zdá být velice čtivá, napínavá od úplného začátku do posledního řádku. Vřele doporučuji všem, kdo má rád mythologii a bájná, někdy až ďábelská, stvoření. Já osobně si určitě nenechám ujít další díl.......snad mě nezklame

16.08.2011 5 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Knihu jsem prelouskal velice rychle. je ctiva stejne jako predchozi dva dily . Co je mi ovem lito, ze knihy na me pusobi hodne podobne. Jsem zvedav jak cely pribeh dopadne. Muzu doporucit celou serii o mladem polobohovi Percy Jacksonovi .

24.12.2011 4 z 5

Návrat z podzemí Návrat z podzemí Roderick Gordon

Z celé série se mi nejvíc líbil Návrat z podzemí. Ptáte se proč? Má strhující děj od prvního listu až k tomu poslednímu, hltal jsem každé slovo, každé písmenko na stránkách a nemohl jsem se jich nabažit. Dle mého názoru, pokud budou pokračovat takovým to stylem psaní dál tak se máme na co těšit!!!

12.04.2011 5 z 5

Rouhání Rouhání Douglas Preston

Souhlasím z předchozím komentářem. Je to druhá kniha od Douglese Prestna co jsem přečetl a bavila mě od samého začátku až do konce. Mám zakoupenou i další knihu, tak jsem zvědav zda bude stejně dobrá jako ty předchozí.

11.05.2011 4 z 5

Obchodník se smrtí Obchodník se smrtí Hugh Laurie

Kniha super, byla to první kniha po hodně dlouhé době co jsem přečetl. Velice dobře se mi četla a jsem zvědav na další knihu kterou napíše.BTW: přečetl jsem ji už tak před 3 roky a ,a, ji stále v živé paměti.

12.04.2011 5 z 5

Dračí hora Dračí hora Lincoln Child

Tahle kniha mě z počátku velice zklamala, čekal jsem od autoru mnohem víc....nicméně když jsem se prokousal nezáživnou částí mě překvapil jaký spad tato kniha nabrala a přelouskal jsem to během pak hodin.

07.08.2011 3 z 5

Kráter Kráter Douglas Preston

Kniha se mi četla velice dobře, byla napínavá a měla šťávu. Přečetl jsem ji velice rychle a bavila mě od samého začátku až do konce. Nutno podotknout ,že nejsem žádný bůh ví jaky dobry čtenář. Vesměs čtu fantasy příběhy a možná právě proto se mi toto dílo líbilo.

21.04.2011 5 z 5