kyticka152 kyticka152 komentáře u knih

Ledová země Ledová země John Flanagan

Knížka se mi líbila i když o trochu míně než první dvě.

MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY:
To, že Will byl pod drogami mělo něco do sebe, ale nelíbilo se mi, jak ke konci knížky, téměř vůbec, tam o něm nic nebylo. Chápu, že nemluvil, protože byl "mimo", ale mě to tam chybělo. Na Willovi prostě miluji, jak všechno vymýšlí, zkouší a na všechno se ptá. Sice mi vadilo, že na konci knížky Halt s Horácem nenašli Willa s Evalyn, ale o to víc se těším na další díl.

Rozhodně tuto knížku doporučuji a přečtu si další díl.

15.10.2015 4 z 5

Výjimečná Výjimečná Kristin Cashore

Knížka se mi strašně moc líbila!

04.10.2015 5 z 5

Dračí znamení Dračí znamení Lucie Fidlerová

Tato kniha se mi strašně moc líbila. Co bych autorce vytkla je, že umírá jeden člověk za druhým. Skončilo to hodně napínavě a já si určitě přečtu další díl. Dávám 4 hvězdičky a to pouze, protože si chci nechat jistou rezervu. Pokud vám nevadí krev a morbitní popisování rozhodně doporučuji.

27.09.2015 4 z 5

Polibek Polibek Jacqueline Wilson

Moje kamarádka říka: děsná kniha!!! Jacqueline Wilsonová se mi líbí, ale bylo to to nejhorší co jsem kdy četla a tak i Moje sestra Jodie, Carl mě naštval ze začátku se mi líbil. Konec, taky nic moc. Jedna s nejhorších z knížek, které jsem kdy četla.
P.S. Nic proti spisovatelce, jinak píše dobré knížky.

Můj názor: Nemyslím si, že knížka byla takový propadák, ale hodně mě ten konec zmátl. Četla jsem i lepší knížky.

01.09.2015 2 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Tato kniha byla prostě úžasná. Přečetla jsem ji za jeden den a bylo mi fakt líto, že už to končí. Musím uznat, že konec byl smutný, ale má to něco do sebe, že to tak skončilo. S radostí se vrhnu na další díl.

02.08.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Nevím, co si mám o tomhle dílu myslet. Sice se mi líbil, ale přišlo mi, že Aspen je čím dál tím otravnější, Maxon se snažil rozhodovat vždy rozumně, byl úžasný a musela jsem uznat, že mi ho bylo i někdy líto. America byla, jak přelétavý ptáček a já jsem se nemohla dočkat, až se rozhodne jen pro Maxona. To mi, ale nepřekáží v tom, abych si přečetla další díl.

02.08.2015 4 z 5

Bruno Bruno Marie Majerová

Tato knížka byla zvláštní. První mě vůbec nebavila, ale na konci mě neuvěřitelně chytla. Zatím nejlepší povinná četba jakou jsem četla.

27.04.2015 2 z 5