Kulína Kulína komentáře u knih

Sněžný anděl Sněžný anděl Anki Edvinsson

Já si u knihy odpočala a i zápletka a její rozuzlení bylo fajn. Minimálně v prvních 2/3 knihy jsem stále tápala, kdo je strůjcem zápletky, takže příjemné, že po první kapitole nevíte, jak se celá věc vyvine.

25.03.2022 5 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Další severská krimi, která mě velice zaujala svým dějem. Zajímavé prolínání minulosti a současnosti na pozadí ledové krajiny.

22.03.2022 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Docela jsem měla problem se do knihy začíst, neustálé změny děje mě trochu mátly. Nicméně do doby, než byl vrah jmenován, netušila jsem, kdo by to mohl být a to mě nutilo číst a dozvědět se vice. Byť hrubky v knihách běžně nevnímám, bylo jich v této knize přemíra, nakladatel by si na to měl dát větší pozor.

21.02.2021 5 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Perfektní pokračování prvotiny Tatérka. Oba příběhy jsem "shltla" během pár hodin čtení. Netrpělivě budu čekat, jestli se autorka rozhodně pokračovat dalším příběhem

01.11.2020 5 z 5

Neznámý Neznámý Simon Toyne

Zvláštně psaný příběh, který jsem nedokázala odložit. Přečteno za necelých 36 hodin od vzetí do ruky

22.08.2020 5 z 5

Kdo mě zabil? Kdo mě zabil? Bernard Werber

Velice mne překvapilo, že byť se mělo jednat o detektivní příběh, v celé knize byly uváděny vsuvky z encyklopedie E. Wellse, které byly poprvé použity na počátku autorovi trilogie Mravenci. Zvláštní, že autor se stále odkazuje na tato díla. Ale alespoň si čtenář zavzpomíná, případně se donutí si tato díla přečíst

14.06.2020 3 z 5