Kdo mě zabil?

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Gabriel Wells, úspěšný spisovatel, vynálezce a milovník spirituálních záhad, se jednoho rána probudí… mrtvý. Nechce se mu však věřit, že by zemřel přirozenou smrtí. Tato domněnka se mu velmi rychle potvrdí, a protože ho zvědavost jemu vlastní neopouští ani po smrti, rozhodne se přijít na to, kdo ho zabil. Společně s Lucy Filipini, mladičkým médiem, se pokoušejí objasnit tajemství Gabrielovy smrti – ona v hmotném světě a on v tom neviditelném....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/391548/kdo-me-zabil-ZXE-391548.jpg 2.412
Žánr
Literatura světová, Detektivky, Fantasy
Vydáno, XYZ (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Kdo mě zabil?

Přidat komentář
SBH
29.09.2019

Jak zkazit neotřelou zápletku? Nechte postavy dlouhosáhle vyprávět cimrmanovským stylem: "To bylo tak..." Porušte mnoho základních pravidel detektivních příběhů včetně použití prvku deus ex machina způsobem, za něž by se i starověcí Řekové styděli. Nejvyšší moc je v autorových představách machiavelistické hnutí Greenpeace. No prostě tragédie. Na druhou stranu to bylo napsáno překvapivě čtivě se sympatickými postavami. Ale víckrát rozhodně ne.

alzbeta4340
28.05.2019

Je dobré vědět, že v žádném případě nejde o humornou detektivku, jak je uvedeno na přebale. Já bych tento román zařadila do "šuplíku" trochu legrační a trochu divná fantasy :-).

iveta3689
22.01.2019

Vtipne. Ne tak, ze se clovek smeje nahlas, ale ma to takovy mily a vesely nadech. Nadprirozeno je zpracovano nenasilne, jako normalni soucast sveta. Detektivnich prvku by mohl byt i vic, ale i tak se mi tato linka hodne libila. Konec je trochu filozoficky, ale neublizi. Celkove je to urcite zajimava a ctiva kniha.

Gaara1
23.12.2018

Kniha byla pro mě zklamáním, čekal jsem víc. Autor tam zamotal moc věcí dohromady, některé ani pořádně nedokončil a závěr se mi zdál úplně odbytý. Jediné, co bylo na knize opravdu zajímavé, byly výňatky z Encyklopedie relativního a absolutního vědění.
Průměr.

mikika
13.11.2018

podle anotace jsem čekala velkou švandu, která se tak docela nekonala. francouzsky rozvláčné a lehce podivné, ale číst se dalo. ovšem jako úplně jiná kniha, než jakou jste očekávali...

Doporučujeme

Druhý hrob nalevo
Druhý hrob nalevo
První hrob napravo
První hrob napravo
Záludné léto
Záludné léto
Třetí hrob přímo před nosem
Třetí hrob přímo před nosem