Kuci12 Online Kuci12 komentáře u knih

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knížky od paní Třeštíkové jsou čtivé, to se jí nedá vytknout. Škoda jen, že dál už to pro mě pokulhává. V téhle knize by platilo pořekadlo - méně je někdy více ....příliš mnoho postav a příliš mnoho náhod. Ano svět je malý a o náhody tu není nouze, ale co je moc je moc. Z počátku jsem si říkala, krásně vymyšleno a hezky to do sebe zapadá, ale zhruba od páté ženy, mě to přestalo bavit. Kniha nám opět má za cíl zřejmě sdělit pouze to, že nevěra byla, je a rozhodně bude alfou a omegou všech vztahů. V tomhle se autorka už pro mě lehce trapně opakuje.

04.10.2019 2 z 5

Slzy od smíchu Slzy od smíchu Alena Blanářová

Dočetla jsem jen proto, že jsem neměla po ruce jinou knížku a cesta z práce byla dlouhá....Čekala jsem odpočinkové čtení, ale tohle pro mě nebylo. Nechytlo mě to a styl psaní mi také nesedl.

04.10.2019 1 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Za mě nejlepší knížka od pana Hartla. Líbí se mi pohled z obou stran, to jak do sebe příběh zapadá. Každý ji čte jinak, já ji četla zároveň, jak z pohledu holky tak kluka. Pokaždé kapitole jsem otočila knížku :-) Má to spád, humor, napětí a i pár zajímaých postřehů - kdy je vlastně člověk štastný.

04.10.2019 4 z 5

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Znáte fakta z dějepisu, z novin a z médií. Tohle je, ale mnohem lepší. Úžasná kniha o hrdinství a i o tom ostatním.

03.10.2019 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Knížka je rozhodně lepší než film. Možná je to tím, že jsem nejdříve četla a pak až koukala. Příběh má spád a Louisa se stala mojí oblíbenou postavou. Od začátku tušíte, jak to dopadne, ale stejně pořád doufáte, že nastane zásadní obrat v ději. Samozřejmě došlo i na slzy, ale není to typická červená knihovna a jde v ní o víc.

03.10.2019 5 z 5

Pod španělským sluncem Pod španělským sluncem Jenny Oliver

Knížka, která se hodí na letní čtení, ale která není zároveň jen o tom jestli ona a on budou spolu :-)

14.09.2019 4 z 5