KristynaJankova KristynaJankova komentáře u knih

Deník jóga matky Deník jóga matky Šárka Vojáčková Konečná

Jsem vděčná, že se mi tahle knížka dostala do ruky. Hned jak jsem se dozvěděla o předprodeji, tak jsem neváhala, protože první autorky knihu jsem každému musela hned doporučit/půjčit/koupit.
Troufám si napsat, že tato druhá její kniha je ještě lepší. Po pár stránkách jsem slzela, pak jsem se zase nahlas smála. Celou knihu jsem si prožila a určitě nezůstalo jen u jednoho přečtení.
Připadá mi to jako taková jógová bible, přímo napsaná pro mě.
Knížka je čtivá a doporučuji ji každému.
Doufám, že Šárka bude psát dál, už teď se těším.

28.04.2021 5 z 5

Hledá se doprovod! Hledá se doprovod! Sophia Money-Coutts

Knížka mě moc bavila, chtěla jsem si prostě jen oddechnout a to se povedlo. Ani jsem nečekala, že to bude tak příjemné čtení. Dávám 5* :-)

09.05.2020 5 z 5

Co Alice neřekla Co Alice neřekla T. A. Cotterell

Knížka je podle mého názoru úplně skvělá. Někdo tu psal, že mu vadil ten psychologický rozbor hlavní postavy. Já můžu říct, že to bylo to, co se mi tam moc líbilo. Knížka nebyla zdlouhavá, člověk u ní ať chce nebo nechce zapojuje mozek (vrtalo mi hlavou jak to dopadne).
Bylo to skvělý. Doporučuji.

12.12.2019 5 z 5

Léto plné neskutečných věcí Léto plné neskutečných věcí Rowan Coleman

Předčila očekávání, moc se mi líbila a byla to jedna z těch, kterou buď čtěte, anebo se těšíte až ji budete číst :-)

30.11.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Měla jsem pocit, jakože to je úplně jiný příběh než příběh Luisy. Hezky se čte, ale zklamalo mě, jak je Luisa úplně jiná :-(

19.11.2017 3 z 5

Diabolik Diabolik S. J. Kincaid

Opravdu jedinečná knížka. Fantasy moc nemusím, ale tohle mě hodně zaujalo. Když jsem ji poprvé uviděla, věděla jsem že ji musím hned mít, aniž bych věděla o čem je :D
A moje intuice fakt nezklamala. Doporučuji.

19.11.2017 5 z 5

První kniha u které jsem se smála nahlas. Je plná humoru a hlavně překvapení. U jiných knih člověk většinou předpokládá co se stane, ale u Analfabetky ne. Četla jsem jí jako povinnou četbu ale mile mě překvapila a dostala se do mého pomyslného seznamu knih, které jsem si naprosto zamilovala.

15.02.2015 5 z 5