Kristofela Kristofela komentáře u knih

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Sbírku jsem četla nesčetněkrát, viděla jsem poměrně zdařilý film i vtipné divadelní zpracování od Jiřího Suchého. Pro Kytici jsem se nadchla, když mi ji před několika lety poprvé ukázala má prababička. Tehdy mě naprosto okouzlila a ráda se k ní čas od času vrátím :))

25.03.2013 5 z 5

Tato trilogie mě bavila od začátku až do úplného konce! :) Nejdřív jsem viděla film, který se mi tak zalíbil, že jsem hned běžela do knihkupectví a koupila komplet všech dílů...Je neuvěřitelné, jak Collinsová neustále překvapovala...Je hezké, když až do konce netušíte, jak to celé dopadne! :)

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Překrásná knížka u níž jsem se místy neubránila slzám. Dojímaly mě především části psané z pohledu otce hlavní hrdinky (škoda, že jim ve filmu nebylo věnováno tolik prostoru). Jiné knihy od Sparkse jsem zatím nečetla, ale určitě se brzy do nějaké pustím :)

29.08.2013 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Proti Twillight nic nemám...je to hezoučký a miloučký příběh lásky obyčejné dívky a nadpřirozeného kluka...jen jsem se místy trochu nudila a postrádala napětí :) A Bella mě někdy vážně vytáčela (Například její díry v břiše, které nás provázely celým druhým dílem!)...

26.03.2013 3 z 5

Jak je důležité míti Filipa Jak je důležité míti Filipa Oscar Wilde

Krásné a vtipné :) a film z roku 2001 si pouštím pořád dokola :)

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Po upírech nastoupili na scénu padlí andělé....až příliš odvážné poněkud naivní dívky připravené za každou cenu přijít na kloub podivnému chování dokonlých a nebezpečných chlapců stále zůstávají! Nicméně tato kniha mě zaujala...Nechybělo mi napětí a chytlavý děj...a samozřejmě zajímavý obal :D

25.03.2013 4 z 5