konecsveta konecsveta komentáře u knih

Harka Harka Elisabeth Charlotte Henrich

Jedna z najlepších knižných sérií môjho detstva.

26.12.2021 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Dokonale zvládnutý štýl písania, jednoznačne "must read" kniha.

Autor nenudí rozvláčnymi opismi, nepodstatnými postavami, so svetom sa z oznamujeme udalosťami po priamej línii.. proste to odsýpa a je to prvotriedna zábava.

Toto si budete u-ž-í-v-a-ť!!

28.03.2019 5 z 5

Tulák Tulák Peter Newman

Originálny svet plný skazených podstát prežúva Tuláka najskôr na ľavej strane, potom na pravej zatiaľ čo moja večne lačná čitateľská duša jasá nad týmto bez debaty veľmi príjemným a veselím spestrením života. Teším sa na nášup :-)

04.02.2017 5 z 5

Na ostřích čepelí Na ostřích čepelí Miroslav Žamboch

Velkolepé dielo českej literatúry. Je úplne jedno či sa autor zaoberá politickými intrigami, bojom o moc, obchodnými stratégiami, bojovými alebo erotickými scénami.. kniha je po všetkých stránkach dokonale spracovaná. Od začiatku na mňa urobila svojím námetom a prvými kapitolami obrovský dojem, ktorý do samého konca vôbec nič nepokazilo. Je to perfektný príbeh uložený celý čas vo vašom podvedomí kedy sa počas dňa pristihnete ako rozmýšľate čo bude ďalej a tešíte sa na pokračovanie. Spomínaná velkoleposť tkvie predovšetkým v motíve cesty, ktorý sa celou knihou prelína a ktorého výsledkom je, že hlavnou postavou nie je len nesmrteľný Koniáš. Prostredníctvom rozprávania prvej osoby nás autor necháva nahliadnuť viac alebo menej často aj do hlavy rôznych iných postáv, ktoré si neskonale obľúbite a budete sa modliť nech to prežijú pretože nesmrteľný je naozaj iba Koniáš..
Túto knihu si musíte VYCHUTNÁVAŤ!!!

07.12.2015

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

Vynikajúco spracované pokračovanie mojej obľúbenej apokalyptickej svetovízie. Autor sa posunul na vyšší level a na knihe to je vidieť. Dejové linky sa vynikajúco prepletajú navzájom aby vybuchli do nadupaného záveru. Pomerne hrubá kniha, ale má spád a bude vás držať, držať a držať až za oknami začne svitať :-) Perfektná zábava

07.08.2015 5 z 5