knižníradost knižníradost komentáře u knih

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Na to, že je knížka hodně vychvalována v zahraničí, jsem na ni měla nejspíše vysoké nároky. Nebyla vůbec špatná, vůči ostatním knihám, které mají podobné zápletky, byla fajn. Možná jsem jen čekala na víc jiskření mezi postavami?
Upřímně spíše se těším na druhý díl, takže si prozatím lepší hodnocení nechám :))

05.12.2023 3 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Miluju :).
Colleen mě vždycky překvapí a dojme. Tady tomu není jinak.
Na poslední stránky bych si připravila kapesníky…

05.03.2022 5 z 5

Kluk napravo Kluk napravo Kate Stewart

Knížka má sice krásnou obálku a anotace zní originálně, ale nejde o příběh, který vás něčím překvapí.
Typický příběh teenagerů s nějakým tím dramatem, pár vtipných scén kvůli druhé hlavní postavě, ale jinak mi to přišlo takové nijaké.

02.03.2022 3 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Tenhle díl má v sobě mnohem víc, než se na první pohled zdá.
Charakter Nesty se tu projevil, hodně. A já jsem si ji zamilovala víc než Feyre. Je to nejspíš trochu neuvěřitelné, ale Cassian a Nesta jsou mnohem víc propracované postavy především s velkými emocemi.
Je třeba se připravit na větší množství vášnivých scén, ale mně to čtení osobně nenarušovalo. Myslím si, že jistým způsobem to patří k hlavním postavám.

Za mě top kniha tohoto roku zatím :))

02.03.2022 5 z 5

Mezi zloději Mezi zloději Adrienne Young

Na Fable jsem se ohromně těšila kvůli hodně pozitivním recenzím ze zahraničí.
Jsem moc ráda, že u nás vyšla v češtině, protože v angličtině bych si na ni nejspíše netroufla, což by byla škoda.
Příběh byl originální, plynul a bylo vidět, že autorka opravdu promyslela celkovou zápletku. Hlavní hrdinové mi sedli a ačkoli já jsem typ čtenáře, který ve fantasy potřebuje romantickou linku ve velkém množství, tady mi i ta malá romantika stačila :).
Těším se na další díl :D.

@humbook #spolupráce

05.02.2022 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Ten konec...
Argh, tolik mě bolelo číst takový splácaný konec fantasy knihy, která byla až do posledních padesáti stran naprosto boží.
Kvůli tomu musím strhnout jednu hvězdu :(

20.10.2021 4 z 5

Všechny stránky Amelie Všechny stránky Amelie Ashley Schumacher

Knížka Všechny stránky Amelie je moc krásná pro milovníky příběhů s nádechem knihomolství.
Přijde mi podobná svým stylem Kronikám prachu nejen tím, ale i svou slow burn linkou.
Mě ale bohužel trochu zklamala, protože mi přišla až moc pomalá. V některých částech jsem se trošku nudila a nějaké scénky mi přišly až nereálné.
Autorka sice píše fakt krásně, ale její kniha mi sedla tak nějak průměrně :).

20.10.2021 3 z 5