knihomolka.Lea knihomolka.Lea komentáře u knih

Sladký nepřítel Sladký nepřítel Kristen Callihan

- Emma přichází na Rosemmont, aby načerpala novou životní energii. Poté, co přišla o hlavní roli v seriálu Temný hrad.
-Hned při příjezdu se potká s Lucianem.
-Oba kolem sebe krouží. Dobírají si jeden druhého.

-Lucian bývalý hokejsta, který se na
Rosemmontu ukrývá se snaží od Emmy držet co nejdál.
-Líbilo se mi, jak se Lucian snažil držet dál. Ale vůbec mu to nešlo.
-Pečení pro něj bylo uvolnění.
-i přes jeho problém, kvůli kterému opustil svůj milovaný hokej. Netoužil po ničem jiném, než znovu stát na ledě s hokejkou.

-Jednoduchý příběh, od kterého jsem nečekala velké zvraty.
-Po dočtení ve mně zanechal příjemný pocit. A obrovskou chuť na sladké. :D
-Odpočinkové čtení. Rozhodně doporučuji.

09.04.2023 5 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

-asi jsem od knihy čekala víc
-možná víc škádlení a dobírání mezi Reyem a Brennou.
-i tak jsem si příběh užila.
-oceňuji zápletku s Reylandem a jeho bolestmi, které se pak rozluzlí.
-útěk Brenny mi přišel poněkud zbytečný. Ale asi by to bez útoku nemělo děj.
-rozhodně kniha není úplně špatná, jen jsme asi čekala malinko víc.
-doporučuji. Ale i tak se mi předešlé knihy ze série líbily víc.

26.03.2023 4 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

-Tak tuto sportovní pohádku pro dospělé jsem si vážně užila.

-Fyzioterapeutka Lili s monochromatií a s tím související krátkozrakostí ("dál vidím úplný hovno!") byl dojemný, citlivý i velmi vtipný příběh.

-Líbilo se mi, že autorka zakomponovala do děje tuto lidskou nedokonalost, díky které jsem se tak s hlavní hrdinkou více sblížila, i když si nedovedu představit do teď, že je můj nejlepší přítel tablet, abych viděla dál než na 3 metry.

-Dějovou linku se současným přítelem Benem i osudové lásce byl trošku předvídatelný. Snad malou chvilku jsem se bála, že půjde jen o prázdninovou romanci.

-Plusy navíc přidávám za prostředí, které jsem neznala i informace o tejpech a fyzio.

-Příběh se odehrává v Anglii, ačkoli je hlavní hrdinka z Čech.

-Alexander byl typický sportovec z NZ. Občas blbec, což dokonale do knihy zapadlo.

-Dokonce i ragbyový tým All blacks skutečně existuje a je fajn, nemuselo být změněno, jak už u těchto beletrií bývá.

-Proč HAKA? Jedná se o maorský bojový tanec, který od roku 1888 používá novozélandská reprezentace All Blacks před svými zápasy. Jejím cílem je dosažení maximální bojovnosti a koncentrace na nadcházející zápas-prostě pecka!

-Nejvíce jsem si zamilovala Jacka a doufám, že dostane v dalších dílech větší prostor.

-Hvězdu dolů dám ale za konec a relativně málo erotiky, ačkoli moc pěkně popsanou. -Vážně k dokončení chuťových pohárků to alespoň jednu kapitolu chtělo, přišlo mi toto takové nedokončené. Snad se dozvím více v druhém díle.

13.03.2023 4 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

-musím vyzdvihnout jak se postavy příjemně rozvíjely
-krásný příběh, líbila se mi povaha hlavní hrdinky Charlotte
-hlavní hrdina Reed, který skrýval tajemství
-vážně jsem nečekala, o jaké tajemství se jedná. Čekala jsem něco jiného a byla jsem překvapená. Hodně.
-konec byl vážně nádherný.
-za mě doporučuji
-příběh čtivý, odsýpal

21.02.2023 5 z 5

Fake Fake Kylie Scott

-začátek knihy byl pro mě trochu nudný, předvídatelný a chvílemi urychlený

-neříkám, že kniha byla úplně špatná. Ale taky nebyla úplně skvělá, abych si z ní sedla na zadek

-jak už jsem psala. Děj předvídatelný. Chytlo mě to někde od chvíle, kdy si hrdinové začali víc všímat jeden druhého. Vlastně do té doby jsem k nim necítila žádné pouto.

- objevila se tam i věta, nad kterou jsem vážně kroutila hlavou. Nebudu prozrazovat.

-Rozhodně není kniha úplně k zahození. Já přečetla, ale znovu po ní nesáhnu.

-Kdo má rád jednoduché čtení, tak pro toho doporučuji. Není pro náročnější čtenáře.

16.02.2023 3 z 5

Rozcestí osudu Rozcestí osudu Emilly Ross

Ondřej? Richard? Daniel?

Dojemný příběh, který dostal Sáru na rozcestí. Doslova. Jenže táhne za sebou minulost, která sakra ovlivní budoucnost.

Představte si, že máte před svatbou. Postupně se chystáte na velký den. Těšíte se s kamarádky. Jedna je skvělá a přála by si takovou přítelkyni snad každá z nás. A druhá kamarádka? No, tak i hada si často hřejeme na prsou...

Sára naštěstí prozře a běží na místo, kde se cítí paradoxně nejlépe. Ke hrobu maminky.
Tady jsem se sama zastyděla a měla nutkání své zesnulé navštívit. Takže děkuji, Emilly, na hrobečku už svíčky svítí. I na sousední hrob se dnes podívám...

A tady, na místě, které by nikdo nečekal, se Sáře mění celý osud.
Potkává jednoho tajemného muže, do kterého jsem se hned zamilovala. A pak druhého.
Do toho linka pejska Boba, kterou jsem upřímně obrečela, jak i němá tvář pomohla celý příběh emočně rozložit, ale tady nemohu více prozradit.
Co jsem vůbec nečekala, jak minulost hlavní hrdinky mohla ovlivnit i další postavy knihy.

Nakonec vše dopadlo tak, jak dopadnout mělo. Jedinou výtku, kterou autorce mohu napsat, je nebát se ero scény, které byly v celé knize fakt jen malinko, i když skvěle napsané, protože já mám ero scény fakt ráda.

Při čtení této knihy si opravdu nachystejte papírové kapesníky, protože emoce tu tečou proudem a já se těším na další dílo talentované, české autorky.

08.02.2023 4 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

V první řadě musím uznat, že příběh byl dobře promyšlený.

Tragédie, kterou postihla hlavní hrdiny se prolínala celou knihou. Agent FBI se mi rychle dostal pod kůži. Fandil jsem celou dobu Finovi i Liv. Krásná romantická linka. Kde se oba snažili jeden druhému odolat, ale moc jim to nešlo. Pořád je to k sobě neskutečně táhlo i po 12ti letech. I když jsem konec předvídala, vůbec mi to nevadilo.

Knihu doporučuji, pohltila mě.

02.02.2023 5 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Hlavní hrdinka knihy Osudový dopis, pracuje v jednom magazínu co by redaktorka. Má na starosti i rubriku se Santou. Dlouho před Vánoci ji však přijde dopis od jisté Birdie. A tím začne celý příběh, ze kterého mi i teď běhá mráz po zádech.

Kniha je nesmírně dojímavá. Nenechá vás oddechnout, musíte číst dál a dál. Ale hlavně je i opravdu vtipná. Žádný neotřelý humor, ale povedená komedie hlavně díky roli německé cvičitelky.

Knihu doporučuji, překvapil mě originální příběh, který nemůže zklamat.

27.01.2023 5 z 5

Rytíř Rytíř Devney Perry

Druhý díl, Rytíř, z knižní série Clifton Forge, plynule navazuje na předchozí díl Král. Není již vyprávěn hlavními postavami Bryce a Dashe. Této role se chopili Genevieve se zamlklým automechanikem Isaiahem. Neznali se a přesto je spojuje ten nejposvátnější svazek. A to svazek manželský. Co se jen mohlo odehrát po příšerném únosu Bryce a Genevieve? Je vrahem otec Dashe nebo podezření padne na někoho jiného.
Tak tahle kniha mě dostávala každým otočením stránky! Hltala jsem každé slovo, knihu nebyla schopna odložit. Musela jsem vědět, jak se hlavní hrdinové dali dohromady, co je spojilo a jak se s nevyžádaným osudem poperou. Nechci prozrazovat mnoho, ale jedno vám řeknu. Sakra! Byla to jízda! Žádná kniha mě nerozbrečela jako tahle.

21.01.2023 5 z 5

Král Král Devney Perry

Kniha je nesmírně čtivá již od první stránky. Bryce, pětatřicetiletá novinářka touží po senzaci. Sólokapr, který by ji mohl ve své kariéře posunou zase o kousek dál. Jenže v jejím rodném městečku se moc zajímavých věcí neděje. To by však nebyla Bryce, aby přece jen něco nevymyslela. Bývalý motorkářský klub vlastnící počestnou autodílnu? To nemůže být jen tak. Vždy městečku působily jen samé problémy. Najednou jsou z nich spořádaní a pracující lidé? Vydává se zjistit, co za vším vězí. Na parkovišti dílny se však stane svědkem zajímavých událostí. Vražda? Za tím musí být oni. Kdo jiný!
Autorka nenechá čtenáře chvilku oddechnout. Opravdu! Kniha se nedá odložit. Neustále budete napjatí. Stojí za zvláštní smrtí opravdu bývalý boss gangu? A musel se do všech záležitostí přimotat sexy majitel autodílny Kingston? Přitažlivost mezi nimi graduje. Podlehne Bryce, nenechá se ovlivnit a získá svého sólokapra nebo podlehne samotnému synovi údajného vraha? Hltala jsem každičkou stránku.

21.01.2023 5 z 5