Klára90 Klára90 komentáře u knih

Půlnoc je osamělé místo Půlnoc je osamělé místo Barbara Erskine

Od paní Erskinové jsem už pár knih četla a vždy se mi líbily, ale abych pravdu řekla, tato knížka mě nezaujala a pořád jsem se ji snažila číst a čekala jsem, kdy mě chytí, ale bohužel jsem ji něco za polovinou odložila a už se k ní nevrátila. Děj mi přišel pořád na jedno brdo, pořádně se tam nic nedělo a přišlo mi, že tam jsou kolikrát zbytečné dialogy. Možná, kdybych vydržela, tak by mě konec knížky uchvátil, ale já už pár kapitol ani pořádně nevnímala, jak mě to nudilo, takže za mě nepovedená knížka. Každopádně na Erskinovou nezanevřu, jak už jsem psala na začátku, knihy už jsem od ní četla a líbily se mi, takže se budu těšit na další kousek od této spisovatelky.

30.06.2015 2 z 5

Poslední extáze Poslední extáze Simona Monyová (p)

Kniha se mi četla dobře a moc se mi líbila. Docela smutný děj, ale opravdu jak ze života. Líbí se mi, jak autorka umí podchytit partnerské vztahy a pocity

09.06.2015 4 z 5

Praha osudová Praha osudová Philip Kerr

Nebyla to špatná knížka, děj byl napínavý, ale člověk to musí brát s velkým nadhledem, protože občas mi to přišlo hodně utažené za vlasy. Ale četla se dobře.

25.02.2015 3 z 5

Dobrá napínavá kniha. Více se mi líbilo Skryté okno do skryté zahrady, děj mě úplně pohltil. Ale i casožrouti byli dobří,zejména konec.

27.11.2014 4 z 5

Soukromé životy Soukromé životy Tasmina Perry

Ze začátku napínavé, ale ke konci už se mi to trochu vleklo. Knížka nebyla špatná, ale třeba Zlatokopky se mi líbily mnohem více.

22.10.2014 3 z 5

Pokušení Pokušení Tilly Bagshawe

Knížka se mi líbila. Děj celkem rychle plynul a bylo to napínavé. Konec se mi zdál trochu kýčovitý, což moc nemám ráda, ale 1) to byla asi jen 1 stránka a za 2) to prostě k těmhle knížkám patří :-)

08.10.2014 4 z 5

Tučné úterý Tučné úterý Sandra Brown

Mě se příběh líbil. Začal sice pozvolna, ale pak se to rozjelo a bylo to teda pořádně napínavé. Od autorky už jsem pár knížek četla, zejména teda s detektivní zápletkou a zatím mě žádná nezklamala a také Tučné úterý řadím mezi její povedené knížky.

31.08.2014 4 z 5

Návraty Návraty Marian Keyes

Knížka se mi moc líbila.

06.07.2014 5 z 5

Zrada Zrada Sasha Blake

Spisovatelka použila snad všechny hrozné situace, co mohou v životě nastat a naházela je do knížky. Naprosto absurdní děj, nicméně jsem se do knížky nakonec docela začetla a bavila mě. Jediné,co mi vadilo je hned ze začátku popis sexuálních úvah mladé Emily. Vzhledem k jejímu věku, který byl v knize myslím uveden, nebo se to dalo jednoduše odvodit, jsem si kolikrát říkala, že to autorka snad ani nemůže myslet vážně a došlo k nějakému překlepu

29.06.2014 3 z 5