Soukromé životy

Soukromé životy https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156703/soukrome-zivoty-156703.jpg 4 33 10

Bohatí a slavní neváhají zajít velmi daleko, aby před světem ukryli svá tajemství Anna Kennedyová miluje své povolání. Mladá právnička pracuje pro jednu z nejvyhlášenějších advokátních kanceláří v oblasti mediálního práva a poskytuje své služby hvězdám showbyznysu i nejrůznějším celebritám, jež potřebují skrýt své hříchy a poklesky před nenasytným bulvárem. A když se Anně nepodaří zabránit novinám v otištění nactiutrhačného článku o záletech filmové hvězdy Sama Charlese, musí bojovat nejen za záchranu jeho pověsti, ale i své vlastní. Pouští se do postupného rozkrývání skandálu, který je mnohem výbušnější než Samovy nevěry. Jedna dívka už o život přišla a ti, již jsou za její smrt odpovědní, neváhají umlčet každého, kdo jim stojí v cestě. Krásná, mladá advokátka, která toho ví až příliš.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Private Lives , 2012

Artep25
29.11.2023 3 z 5

Nejdřív jsem to číst nechtěla. Není to úplně můj šálek kávy. Ale nakonec jsem si u knihy odpočinula. Příjemná vztahovka s napínavými prvky.Vhodná na dovolenou.

knihomolka525
31.01.2020

příběh mě nijak neoslovil čekala jsem víc akce.Spíš nuda.Ale milovnice vztahovek si přijdou na své

babiočka
24.07.2019 3 z 5

První, co mě při čtení napadlo, že je vlastně fajn, že nejsem ani slavná a ani bohatá. On i ten "soukromý" život těchto lidí je jistý druh exhibicionismu a ve skutečnosti moc soukromý není.
Jinak v podstatě solidní odpočinková nebo dovolenková četba. Vzhledem k objemu stránek by se také dalo dobře použít jako "uspávanka" ;-)

markyticka
11.06.2019 4 z 5

Mně se kniha líbila - dobře a rychle se četla i přes tu omáčku kolem a příběh byl také zajímavý, i když částečně předvídatelný a trochu víc romantický.

komin347
01.01.2018 3 z 5

Knize by neuškodilo ubrat pár stránek se zbytečnou omáčkou kolem, mělo by to tak svižnější spád, občas jsem se musela přemáhat ke čtení. Na mně bylo v příběhu také moc jmen, kdy jsem se za půlkou už ztrácela, ale naštěstí hlavní postava byla jedna a sympatická. Díky tomu, že konec nesklouzl k lacinému happy endingu s celebritou, který mně jako první napadl, výsledné dojmy jsou pozitivní :)

Jája92
23.02.2017 4 z 5

Mám ráda obsáhlejší knihy, u kterých se mohu zasnít, pobavit s trochou napětí. V tomto případě se to splnilo :-) Anna mi byla velmi sympatická a dějová linka se vyvíjela podle mého gusta .

janesy
30.04.2016 4 z 5

Zajímavé čtení a konec jsem předvídala :). Bylo zde větší množství postav a jména se mi občas pletla, jen kdyby kniha měla o něco méně stran-stále by to byl zajímavý příběh.

jane1234
04.11.2014 5 z 5

Napínavé čítanie a zaujímavý koniec. Neplánuje autorka pokračovanie?

Klára90
22.10.2014 3 z 5

Ze začátku napínavé, ale ke konci už se mi to trochu vleklo. Knížka nebyla špatná, ale třeba Zlatokopky se mi líbily mnohem více.

luciefeix
13.04.2014 3 z 5

Od Tasminy je to už 3román který jsem četla . Vždycky mě zaujme anotace, koupím a pak se přemáhám ke čtení :D vždy je to pěkná bichle :D . Četla se rychle , 2dny , bylo to napínavé . Nepředvídatelné .Rychle děj utíká a nepatlaj se stále v jedné věci .