Kira283 Kira283 komentáře u knih

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Hru o trůny jsem četla v češtině, viděla jsem i seriál. Nedalo mi to a přečetla jsem si knihu i v originále. A opět mě nezklamala. I když příběh znám, vždy se najde něco, co mě překvapí. Navíc si všímám detailů, které mi předtím unikly. Tuhle knihu doporučuji všemi deseti. Každý si v ní najde to své, napětí, humor, intriky, lásku, dobrodružství, nadpřirozeno. Příběh celé série Hry o trůny zůstane jedním z mých nejoblíbenějších příběhů a první díl je jednoduše báječný. Těším se, až si přečtu v originále další díly.

10.07.2019 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Nezklamalo, ani nepřekvapilo. Standard, který od Larse Keplera očekávám. Doporučuji :)

16.05.2019 4 z 5

Mona Lisa virus Mona Lisa virus Tibor Rode

Monu Lisu Virus hodnotím velmi kladně. Příběh byl čtivý, zábavný, napínavý. Sice se čtenář dovídá poměrně brzy, kdo v tom všem má prsty, ale o to více mě kniha bavila. Navíc se člověk dovídá i něco faktického. Takže knihu mohu jen doporučit :)

30.01.2019 4 z 5

Běžecký klub na konci světa Běžecký klub na konci světa Adrian J. Walker

Kniha měla potenciál, ale hodně mě zklamala. Připomínalo mi to seriál "Walking Dead", s postavami jsem se nedokázala ztotožnit, přišlo mi to dosti nereálné a konec byl úplně mimo. Myslím, že jako film by to byla hezká podívaná, ale jako kniha hodně podprůměr.

31.12.2018 1 z 5