kira2452009 kira2452009 komentáře u knih

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Skvělá kniha, plná zvratů, která Vás strhne a nepustí.

11.09.2022 5 z 5

Tesáky Tesáky Sarah Andersen

Je to taková milá oddechová kniha, do níž jsem šla s absolutně žádnými očekáváními. Ona je klasická upíra, která pije krev, nesmí na slunce, spí v rakvi a česnek jí zrovna nechutná. On je klasický vlkodlak, kterého spálí stříbro a za úplňku se promění ve vlka. Kniha není napsaná jako příběh, ale jsou to úryvky z jejich vtipného romantického života.

15.08.2022 3 z 5

Pět temných osudů Pět temných osudů Kendare Blake

Tahle série patří k jedné z mých nejoblíbenější. Je tam spoustu děje, akce a hlavně skvělých postav. Bohužel tento díl je za mě asi nejslabší. Ze začátku se toho tam moc nedělo a bavila mě pak jen závěrečná bitva. Pro mě byla velkým tahounem série i romantika, která mi tu opravdu hodně chybí. Bohužel pro mě se v této knize objevuje spoustu postav, které moc nemusím a byla bych radši kdyby tam nebyli. To už je ale jen moje preference a u každého to může být jinak. Spoustu vztahů se rozpadlo, spoustu postav zemřelo a z toho mi bylo doopravdy smutno. I přesto, že tento díl není nejlepší kniha co jsem četla a dávám mu ne tak vysoké hodnocení, tu sérii miluju a navždy doporučuju. Bylo to pro mě jako se vracet domů, do knihy, kde jsou postavy skoro moje rodina.

15.09.2022 4 z 5

Zločin slečnám nesluší Zločin slečnám nesluší Robin Stevens

Takhle detektivka nebyla úplně špatná. Rychle jsem se začetla, děj příjemně utíkal a čtení mě bavilo. Bohužel to bylo strašně předpovídatelné, vraha jsem uhádla a někdy mi to pátrání přišlo už takové hodně zdlouhavé. Vždy, když máte pocit, že už bude konec, se zase objeví něco, co jejich teorii vyvrátí. Hlavní hrdinka je úplně stupidní a její kamarádka Daisy jí musí pořád opravovat. Proto doporučuji spíše dětem, protože jim asi pár věcí též nedojde. Takže pokud si chcete užít detektivku, u které nebudete muset tolik myslet a spíš se unášet dějem, tak toto je přesně pro vás.

20.08.2022 3 z 5