killy killy komentáře u knih

Nový domov Nový domov Gabi Adam

Diablo v ohrožení Diablo v ohrožení Gabi Adam

Dědictví Dědictví Gabi Adam

04.09.2021 4 z 5

Diablo Můj vysněný kůň Diablo Můj vysněný kůň Gabi Adam

Podle mě asi nejlepší série kterou Ponyclub vůbec vydal. Dcera (7-9) knížky o Diablovi miluje, není to žádná hodnotná literatura ale ČTE a o to u dětí v jejím věku jde. Příběhy nejsou příliš dlouhé, kniha je srozumitelná a milovník koní tam najde co hledá. Měla jsem strach z tématu první knihy - týrání koně mi přišlo pro malé dítě trošku drsné ale autorka je citlivá a dětem trauma nehrozí :)

Heidi a její nové příběhy Heidi a její nové příběhy Marie-José Maury

Další díl plný úžasných ilustrací. Čtivá, jednoduchá kniha o rodině, přátelství a životě. Řekla bych, že tyto příběhy jsou ještě o fous lepší než v knize "Děvčátko z hor". Pohádky o Heidi by měla znát každá mladá slečna :)

Prvootec Prvootec David Vais

Nesouhlasím s místním názorem že je kniha špatná. Koupila jsem ji manželovi - absolutnímu nečtenáři - těsně před narozením syna. Knihu četl postupně, jak syn rostl. Byl nadšený, že někdo prožívá to co on. Že to někdo chlapsky řekne, jak to je, jaká je to pruda a štěstí zároveň. Pomohlo mu to zvládnout období nespaní i růstu zubů a teď jsme připraveni s láskou a věnováním poslat knížku kolegovi z práce :) Já za sebe doporučuji jako vtipnou podporu pro těžké první dny života s miminkem :)

03.09.2021 4 z 5

Deník malého Minecrafťáka 6 Deník malého Minecrafťáka 6 Cube Kid (p)

Celou sérii knížek o Minecrafťákovi dcera (tehdy 7-9) doslova zhtlta. Koupila jsem 1. knihu i jako dárek pro jejího kamaráda (11) a ten nadšeně dokoupil i další díly. Pokud má něco přivést děti ke čtení, je to tato kniha. Minus je sympatický ňouma, prostředí Minecraftu cool a komiksová ichforma s ilustracemi zaručují úspěch. Rozhodně doporučuji, sama jsem se u knih několikrát zasmála. Škoda že už je konec....

03.09.2021 5 z 5

Deník malého Minecrafťáka 4 Deník malého Minecrafťáka 4 Cube Kid (p)

03.09.2021 5 z 5

Deník malého Minecrafťáka 3 Deník malého Minecrafťáka 3 Cube Kid (p)

03.09.2021 5 z 5

Deník malého Minecrafťáka 2 Deník malého Minecrafťáka 2 Cube Kid (p)

03.09.2021 5 z 5

Deník malého Minecrafťáka Deník malého Minecrafťáka Cube Kid (p)

03.09.2021 5 z 5

Jíme zdravě ze spíže Jíme zdravě ze spíže kolektiv autorů

Kuchařky nekupuju, Fitrecepty mě ale zaujaly na Instagramu a nyní mám už 6 jejich knih. Jednoduché a celkem levné recepty, většinou mám všechny suroviny doma. Tato kniha je co se týče receptů asi nejslabší, zase je ale vhodná i pro nekuchaře co doma vaří standardní jídla. Krásné fotografie jsou jen další plus.

03.09.2021 3 z 5

Jíme zdravě s Fitrecepty II. Jíme zdravě s Fitrecepty II. kolektiv autorů

Kuchařky nekupuju, Fitrecepty mě ale zaujaly na Instagramu a nyní mám už 6 jejich knih. Jednoduché a celkem levné recepty, většinou mám všechny suroviny doma. Navíc je tam úžasná tabulka "co čím nahradit" pro lidi s různými dietami. Krásné fotografie jsou jen další plus. Doporučuji!

03.09.2021 4 z 5