keselylenka keselylenka komentáře u knih

Prosím, nerušit Prosím, nerušit Tilly Bagshawe

Dobrá oddechovka. Nenáročný příběh.

01.11.2012 4 z 5

Historická chronologie Historická chronologie Marie Bláhová

Knížku jsem si jako student historie musela koupit a musím říct, že byla skvělým pomocníkem při studiu. Dneska už se sice věnuji úplně něčemu jinému, ale knížka má stále místo v mé knihovně.

31.10.2012 5 z 5

Matýsek a Majdalenka – báječné čtení pro nejmenší Matýsek a Majdalenka – báječné čtení pro nejmenší Marie Kšajtová

Koupila jsem synovi, moc dobře se čte. Hezké pohádky

30.10.2012 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Knížka se mi líbila, přečetla jsem jí za jediný den. To co podle ní natočili bych ani nenazvala filmem, ale hrůzou. Jsem moc ráda, že jsem nejdříve četla knížku, protože jinak bych do toho ani nešla.

29.10.2012 5 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Nemohla jsem se dočkat, až si knihu konečně přečtu a to asi také způsobilo to, že jsem očekávala mnohem více, než mi nakonec kniha nabídla. Příběh je to sice hezký, ale na můj vkus příliš nudně napsaný. Děj je hodně předvídatelný. U některých pasáží jsem se tak nudila, že jsem přeskočila. Takže pro mě velké zklamání, které by ale asi nemuselo být, kdyby nebyla knize věnována taková reklamní masáž.

29.10.2012 2 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Ačkoli jsem fanouškem Stmívání a podobných knih, tak musím říct, že tato kniha mě vůbec nenadchla. Dočetla jsem, ale spíše jen z povinnosti. Další díly už číst nebudu.
Dle mého názoru byl děj popsán docela nudně, bez náboje.
Určitě už jsem četla horší, ale tato knížka se mezi mé oblíbené nezařadí.

28.10.2012 2 z 5