KatyJ KatyJ komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Dějem je to jedna z nejsilnějších knih, které jsem kdy četla. Hltala jsem každou stránku, někdy s úsměvem a někdy se slzami v očích. Tato kniha mě naučila o poválečném období více, než jakákoliv učitelka nebo učebnice. Moc doporučuji.

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Ideální knížka na dlouhé podzimní/zimní večery. S kávou nebo horkou čokoládou se čte úplně sama. Není to typ knížky, kdybyste se museli nad dějem stále pozastavovat a pečlivě se soustředit. Naopak - má plynulý děj s několika vtipnými i romantickými chvílemi. Naprostou většinu času při čtení této knihy, jsem se přitrouble culila a hihňala mezi stránky. Takže pokud hledáte knížku s jednoduchým, romantickým a nakažlivým dějem, tato je ideální.

14.01.2021 5 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Přečteno jedním dechem. Pravdivý, silný a drsný příběh, který by měl být povinnou četbou. Eddieho "poselství" na konci mě opravdu zasáhlo. Způsob, jakým je kniha napsaná, nemá chybu. Čte se velmi přirozeně, žádné zdlouhavé popisy míst ani osob, děj velmi rychle plyne. Po opravdu dlouhé době jsem se dokázala do knihy začíst natolik, až jsem nevnímala, že to čtu, ale měla jsem pocit, jako by mi to vyprávěl kamarád. Doporučuji všem!

01.05.2022 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Předvídatelná, erotická oddychovka. Příběh není moc originální, ale člověk se u něj zasměje a odreaguje. Děj navíc hezky plynule ubíhá, nic není zbytečně okecávané a rychle se čte. Za dva krátké večery jsem knížku měla přečtenou.

27.07.2023 3 z 5

Nespočet užitečných rad jak jednat s lidmi, ať už v pracovním či osobním vztahu. Líbí se mi, že autor v knize krátce představí jedno z pravidel, a dále ho vysvětluje reálnými příběhy. Při čtení této knihy si nejspíš občas řeknete, že jste se nedozvěděli nic nového, ale jedna věc je znát pravidla a druhá řídit se jimi.

Potkáme se v Praze Potkáme se v Praze Julie Caplin

Moc hezký příběh, jen je škoda, že tak krátký. Dala bych knížce i víc hvězdiček, ale očividné reklamy, kterých je až moc na tak krátký příběh, mi zkazily celkový dojem a jsem spíše zklamaná.

24.10.2023 3 z 5