katrubkova katrubkova komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Na zaklade recenzi a doporuceni jsem od knihy cekala mnohem vice. Asi jsem jedna z mala, kdo z pribehu neni nadseny. S kazdou kapitolou bylo jasne, co prijde v te dalsi. Ani styl vypraveni se mi nelibil, zadne hlubsi zapletky. Jen ruzovy, chvilemi az nerealny, svet na ukor spatne diagnozy. Film jsem nevidela, ale uz ted mam jasno, ze John Green neni muj salek kavy.

23.06.2015 2 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Pohadka o sestiset stranach prectena jednim dechem. Popisy prostredi a jednotlivych scen rozvinula mou fantazii o 100%. Cekala jsem jiny konec a ani tenhle me nezklamal. Clovek si jen rika, zda ta doba skutecne tak fungovala a proc existuje tolik nenavisti. I kdyz stare klise, laska a dobro vzdy vitezi nad zlem se zde opet potvrdilo.

26.06.2015 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Asi nejsen az tak zkuseny ctenar, abych byla schopna vytvorit nejaky kriticky nazor. Poprve v zivote jsem stravila celou sobotu u knihy a prakticky zapomnela na obed. Absolutne mi vyhovuje autorcino prolozeni Mincineho vypraveni necim pritomnym, vsednim a pro nektere mozna okatym jako je peceni chleba nebo milostnou zapletkou. Jsem rasa, ze tenhle kousek mam ve sve knihovne.

25.09.2016 5 z 5

Paměti imaginárního kamaráda Paměti imaginárního kamaráda Matthew Dicks

Zvláštní příběh vymyšlené postavičky mající zodpovědnost za osud jednoho chlapce. Ale dostane vás! Chvíli trvá, než si člověk zvykne na styl vyprávění úrovní dítěte, ale problémy hodné dospělého jedince očima předškoláka ho kompenzují a člověk čeká co přijde dál a dál. Já osobně jen snila o jiném konci, ač je pravda, že pro kamaráda hlavního hrdiny je tím nejlepším. Během čtení jsem se pobavila i mi tekly slzy, a to mě baví.

30.12.2014 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

S touhle knihou clovek rozhodne neztraci cas, nemuzu tvrdit, ze bych ji zhltla jednim dechem, ale je hezke uverit, ze zadny sen neni nemozny.

25.09.2016 4 z 5