219katka 219katka komentáře u knih

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Včera jsem si tuhlr knížku koupila, protože z prvního dílu jsem byla nadšená! A dnes ji mám už přečtenou:) Je to vážně skvělá knížka, nenáročná, vtipná a hlavně je to zase něco úplně nového. Hrozně moc se mi líbila!! Už se těším na Zelená jako smaragd:)

16.08.2012 5 z 5

Vánoční příběhy Vánoční příběhy Astrid Lindgren

Vše od Astrid co mám ráda v jedné knize - nádhera!

19.01.2012 4 z 5

Princezna Alžběta Princezna Alžběta Alison Weir

Začala jsem jí číst nedávno a už jsem skoro na konci. Moc poutavá knížka a pro mě, milovníka Alžbětinské Anglie je přímo nádherná!!!

19.01.2012 5 z 5

Madynka Madynka Astrid Lindgren

Madynku jsem vždycky milovala!! Je to krásná knížka.

19.01.2012

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Mě Malé ženy taky moc nadchli!! Ta kniha je strašně krásná a dojemná. Někdy se u ní směju a jindy zas brečím jak želva!! Je to ten nejkrásnější příběh jaký jsem kdy četla:)

22.12.2011 5 z 5

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Jeden čas jsem jí označovala za nejnádhernější knihu, co jsem kdy četla. Je boží!!

21.12.2011

Půlnoc Půlnoc Jacqueline Wilson

Líbí se mi všehny knížky od J.W., ale tuhle přímo MILUJU!!

21.12.2011 5 z 5

Nejlepší kamarádky Nejlepší kamarádky Jacqueline Wilson

Tohle je úplně první kniha, kterou jsem od Jacqueline četla, už si to moc nepamatuju, ale nejspíš se mi líbila, když jsem pak od ní přečetla skoro všechno:)

21.12.2011 5 z 5

Miláčkové Miláčkové Jacqueline Wilson

No, já myslím, že tenhle příběh je už dost nerealistický:( Jinak to byla hezká kniha

21.12.2011 3 z 5

Diamantové holky Diamantové holky Jacqueline Wilson

Tahle knížka mě tak dostala, že jsem jí přečetla za dva dny. Přijde mi, že Jacky se tentokrát inspirovala v knize Malé ženy a tu já naprosto miluji!

21.12.2011 4 z 5