Katherine271 Katherine271 komentáře u knih

Velice silná kniha, která popisuje hrůzy války se všemi podrobnostmi.

02.06.2018 5 z 5

Posledná hviezda Posledná hviezda Rick Yancey

Horší než první díly, ale četla se sama. Vřele doporučuji.

25.11.2017 4 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Naprosto skvělé, jen by se mohlo více popsat zkáza prvních 3 vln. Děj byl nabitý akcí, filozofickými úvahami (které by mohli někoho odradit, ale mně tam skvěle seděli), strachem z neznámého a ze smrti, láskou k rodině i láskou obecně. Už hledám další díl.

28.10.2017

Kázání ohně Kázání ohně Francesca Haig

Kniha se vlekla, na začátku to ještě docela ušlo a líbil se mi retrospektivní pohled, ale od 2. poloviny se děj začal opakovat a konec mě naštval. Se Zpovědnicí by se dalo ještě hodně pracovat. Další díl si asi nepřečtu.

28.10.2017 2 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Naprosto úžasné. Moc často se mi nestává, že bych životy hlavních postav tak prožívala, ale tady jsem se strachovala o každého. I když Elide mi k srdci nepřirostla, i tak jsem se o ní na konci bála. Těším se na další díl.

20.08.2017 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Jedna z nejlepších YA knih, není to jen romanťárna a hlavní postava neřeší jen svůj milostný život, ale i svět kolem sebe, což se mi líbí. Těším se na další díl.

11.07.2017 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Kniha se mi líbila, ale konec byl takový neukončený, a jakoby čekal na další díl.

09.07.2017 4 z 5

Rebel Rebel Amy Tintera

Kniha byla super, ale strašně mě rozčiloval Mikah. Ale líbil se mi pohled Calluma. Doporučuji

28.08.2016 4 z 5