katerina2651 katerina2651 komentáře u knih

Kamil neumí lítat Kamil neumí lítat Jennifer Berne

Krásné ilustrace přes celou stránku a navíc s poučením, okamžitě nás zaujala a musíme číst několikrát dokola. Příběh dlouhý, tak akorát před spaním.

24.04.2016 5 z 5

Hádej, jak moc tě mám rád! Hádej, jak moc tě mám rád! Sam McBratney

Nádherné ilustrace a povídání. Škoda, že je tak útlá.

25.03.2016 5 z 5

Encyklopedie Larousse pro nejmenší Encyklopedie Larousse pro nejmenší neznámý - neuveden

Moc hezká kniha plná krásných obrázků a jednoduchých příběhů, rozřazeno do několika témat. Menším dětem vyhovující tvrdší papír, který se tak snadno nepoškodí.

16.02.2016 5 z 5

Nastupovat, jedeme! Nastupovat, jedeme! Dagmar Hilarová

Některé veršíky pěkné a každý o jiném druhu dopravy, pak ale čtyři strany věnovány jenom metru, a ty nezaujaly.

09.11.2015 3 z 5

Kaštánkův domeček Kaštánkův domeček Hanka Jelínková

Roztomilé leporelo pro nejmenší. Jednoduché veršíky. Skvělý nápad s domečkem a výrobou vlastního Kaštánka. Děti se mohou do čtení zapojit, věta je dokončena obrázkem. Mého 2,5 letého syna knížka okamžitě velmi zaujala.

06.11.2015 5 z 5

Pojďte s námi za králíčky Pojďte s námi za králíčky Mymi Doinet

Roztomilé a něžné ilustrace. Příběhy jsou psány krátkými verši s ponaučením.

23.07.2015 5 z 5

Co se děje kolem nás Co se děje kolem nás Anne Suess

Krásné ilustrace. Pokaždé objevíte další nový detail, kterého jste si předtím nevšimli. Škoda jen, že je tak útlá. Dvouletého syna zaujala a rád v ní hledá a objevuje.

23.07.2015 5 z 5

Víš, co má v plínce myš? Víš, co má v plínce myš? Guido Van Genechten

Knížka je úžasná. Krásně a jednoduše ilustrovaná s velkými zvířátky, veršovaná jednoduchými větami. Děti ihned zaujmou odklápěcí plínky. Pořizovali jsme podle recenzí a opravdu splnila okamžitě účel. Trénink na nočník byl od té doby v pohodě.
Jedinou možnou nevýhodou může být slabý papír, leporelo by lépe odolalo čtenářům, kterým je knížka určena.

07.04.2015 5 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Není vůbec jednoduché zorientovat se na začátku v postavách. Několikrát jsem se musela vrátit na začátek. Chvíli se čte sama a chvíli je vyprávění prázdné a příliš rozsáhlé. Konec mi přišel hodně surový a strohý, narozdíl od zbytku knihy. Znovu bych po knize asi nesáhla.

23.03.2015 2 z 5

Poklady klasické české kuchyně aneb Jak to ta babička tenkrát vařila Poklady klasické české kuchyně aneb Jak to ta babička tenkrát vařila Roman Vaněk

Kniha je skvělá. Obsahuje krásné fotky a srozumitelné návody krok za krokem. Už jsem uvařila podle ní tři recepty a jeden lepší než druhý. Doporučuji všem.

22.03.2015 5 z 5

Traktor Traktor Andrea Erne

Knížka je nádherně zpracovaná, obrázky jsou reálné a poutavé. Je plná okýnek, za kterými příběh pokračuje. Je to naše první kniha z edice "Už vím proč" a určitě zakoupíme další. Praktická je kroužková vazba, knížka se dětem nezavírá a tvrdší papír. Pro kluky určitě doporučuji.

22.03.2015 5 z 5