Víš, co má v plínce myš?

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Veselý, veršovaný a bohatě ilustrovaný příběh o tom, které zvířátko už umí chodit na nočník a které má zatím plné plínky. Půvabná kreslená knížka známého belgického spisovatele a ilustrátora, která se brzy stala světovým bestsellerem. S textem básníka Hynka Viléma pobaví jemným humorem, a navíc naučí vaše dítě chodit na nočníček. První vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197222/big_vis-co-ma-v-plince-mys-tY9-197222.jpg 4.669
Žánr:
Pro děti a mládež, Pro nejmenší

Vydáno: , Barrister & Principal
Originální název:

Mag ik eens in je luier kijken?


více info...
Nahrávám...

Komentáře (24)

Kniha Víš, co má v plínce myš?

Jana_H
29. března

Milá kniha s plínkami plných bobků a jediná miška chodí na nočníček. Samozřejmě chodit na nočníček naučila i své zvířecí kamarády. Syn 2,5 let má knihu opravdu rád.

Péťa Z.
15. ledna

Pro naši Adélku velmi přitažlivá knížka, u které jsme si hodně povídaly. Neočekávala jsem, že se díky ní naučí na nočník. Ale jako motivace určitě bezva. Verše jsou snadno zapamatovatelné, takže je Áďa vyžaduje opakovat, i když zrovna knihu nemáme při ruce. :-)


yaoiyuri
31.10.2021

Doslova kniha o hov**, ale udělaná vcelku zajímavou a vtipnou formou s "edukativním" přesahem. :D Nevím, jak se k ní staví děti, protože v mé přítomnosti prošla rukama jen 3 dospělým.

27.09.2021

Kniha zapůjčena od kamarádky, které se odplenkování díky ní podařilo. Naše 19měsíční dítě to zabaví, ale jen do té míry, že by rádo chtělo otáčet stránky, což by neprošlo bez úhony. A samozřejmě trhat plínky. Knížka je krásně vtipná.

Sutuscula
08.10.2020

Já osobně tu knížku nemusím a vždy ji schovám někde hluboko pod ostatní. Dcera ji ale jednou za čas objeví, vytáhne a celá šťastná volá " bobkýýý! Pečteme bobkýýý!", takže u dětí to úspěch má. A to je ostatně cílem. Co se odplenkování týče, nespoléhala bych, že knížka pomůže. Největší frajeři jsou totiž ti s bobkama v plínách. Ale stačí ji schovat a je po problémech ;).

Gaeberys
03.09.2020

Styl knížek "o hovínku" nemám ráda. Nicméně tato kniha má své kouzlo a baví. Odplenkovat nijak zvlášť nepomohla, ale účel zábavy plní.
Snad jen škoda překladu u "ovečky", která je podle obrázku kozou a klidně by se do rýmu hodila i správná varianta "kozičku" ... :o)

haki34
03.03.2020

pro nejmenší čtenáře / prohlížeče...kde se samozřejmě zapojí i malé prstíky při skoumání a rozbalování plínek..vtipné veršovačky a motivace děťátka k používání nočníčku, jak to dělá šikovná myška...
mně se líbila, další tip na dárek pro mrňata trénující vylučování mimo plínek a jejich rodiče...

Aknel26
09.10.2019

Přistupovala jsem k těmto knížkám dost skepticky, ale buď jsou tak dokonale uzpůsobeny dětské duši, nebo jsme skvěle vystihli načasování, kdy je vytáhnout, každopádně myška i pejsek (Už nechodím na nočník) zafungovali přesně tak, jak měli.

1