katasukivasukim katasukivasukim komentáře u knih

Pod dohledem Pod dohledem Lisa Jewell

Ty jo,za mě strašná nuda.Vleklo se to,zbytečně dlouho,dalo se to popsat na polovině stran.No nevím,třeba jsem to četla ve špatném období,ale já se určitě ke knize nevrátím a posílám ji dál.Omlouvám se můj milý Cartre,že jsem Tě opustila,s pokorou se vracím na Tvé stránky knih.

15.08.2023 2 z 5

Co přináší řeka Co přináší řeka Nancy Cato

Tak ,,,,,viděla jsem,jako malá a zcela mě to nadchlo.
Proto jsem po knize sáhla.Ale jo ,dobrý,jen trochu utahaný děj,ale neztrácela jsem se.
Určitě stojí za přečtení.Řekla bych že Deli byla ve filmu příjemnější.Chichi

29.03.2023 4 z 5

Kocovina Kocovina Stanislav Beran

Kniha mě bavila,postupně jsem poznávala v každém příběhu osoby z minulé povídky a pěkně to do sebe zapadlo.Zároveň se připomíná doba nedávno minulá a život který se tam lidem otočil o mnoho stupňů.

31.05.2022 4 z 5

Vina a trest Vina a trest Veronika Martinková

No, tak asi tak.
Začátek a konec fajn. Střední část za mě zbytečně se táhnoucí, nic moc jsem se nedozvěděla.
Kapitoly kde své pocity popisoval David a Hana to bylo, jako bych četla knihu dvakrát.Na malé výjimky pořád to samé.
Škoda, tato část mě nebavila a fakt se to vlezlo.Závěr zase frčel zbytečně rychle.Ještě přečtu poslední knihu a uvidím, zda překvapí.Jsem přesvědčena že to bude příjemné čtení.

03.06.2024 3 z 5

Maják Maják Zdeňka Martincová

Tak, to bylo příjemné čtení.
Žádná zbytečná omajda, pořád akce. Děj frčel a byl zajímavý. Dokonalá ukázka toho co všechno nám může život připravit. A hlavně VŠECHNO JE JINAK.

07.05.2024 4 z 5

Chobotnice Chobotnice Lubomír Černík

Tak, musím uznat, že alkohol je opravdový ďáblův povedený kousek.
Těžko odolat, těžko bez něj žít.
Soudě, dle knihy. Kdo si tím neprošel nepochopí.A asi nikdo z nás, si tím ani projít nechce.Sugestivně napsané řádky, které napsal a prožil sám alkoholik.Za mě teda masakr. Já jen doufám, že nikdo z mých blízkých nikdy nezakusí tuto hrůzu, být alkoholikem.

15.04.2024 4 z 5

Z kopce do kopce Z kopce do kopce Kateřina Dubská

Tak to mě strašně nebavilo.Knihy paní Dubské mám ráda,ale tuto?Za mě velká křeč,možná, proto, že jsem ze vsi.Nevim, ani mi to nepřišlo k pousmání.To fakt bolelo,a já se tak těšila.Tak snad příště.

09.01.2024 1 z 5

Dívka s labutí Dívka s labutí Sabina Zelená

No,román pro ženy?
Spíš dívčí četba.Děj se dal předpokládat,nepřekvapil,celkem nuda a ten konec?Omluva,za mě nic moc.

10.04.2023 3 z 5

Na Seně Na Seně Vojtěch Rauer

Knihu jsem přečetla za 3 hodiny.Bavila mě a konec dostal.Je to přesně tak,jak se píše na obálce.KDYŽ CHLAPECTVÍ ZMIZÍ PŘÍLIŠ RYCHLE.
Ještě chcete být dítětem,ale okolností Vás donutí dospět.

28.05.2022 5 z 5